reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spełnione zaciążone staraczki od stycznia 2012 :)

reklama
DZIEWCZYNKI WIĘKSZE ŁOBUZIARY NIŻ CHŁOPCY:-D

BZIBZIOCZKU już pisalam, ale jeszcze powtórzę Ci! Kochana!!!! muuuaaa!!! mozno zaciskam kciuki!!! będzie dobrze. będzie pięknie!!! zapraszamy do nas :* bardzo się cieszę :*

GOSIA no jak to gdzie jest ze mnie orka? no wszedzie, a zwłaszcza brzuch!!!!!!! trageeeedia... no ale może się kiedyś doprowadzę do ładu i skladu. szkoda, że sprzedalam suknię ślubna bo to był mój wyznacznik:-D

ale te wasze dziewczyny duże są :) rozna nam lasencje!
 
Gosiu nagram jak tylko będę mieć okazję ;-) może jutro rano.

Domik dasz radę nawet bez sukni hehehe będzie pięknie :D a masz zdjęcie sprzed?
 
No nie mogę oszalały baby tłusty czwartek za rogiem a one o ćwiczeniach i zrzucaniu kg :-D nie ma jak to między pączkiem a faworkiem poczytać o traceniu cm i kg :-D ale gratuluję mobilizacji będę Wam kibicować :tak:mi akurat pani Chodakowska nie podchodzi :-p
domik nasze śpiewaki idą równo z zębami też mamy 8 :-) Jakub jest teraz na etapie całowania, nie trzeba długo prosić :-D
Bzibziok trzymam kciuki żeby beta pięknie rosła i czekamy na dalsze dobre wieści :tak:
Gosiaczku to wyobraź sobie jaki Kuba jest szczypior bo wagę ma podobną do Sary a ma dobrze ponad 80cm..nawet nie próbuję go zmierzyć bo przy tym pędraku się nie da
agacynda o jak ja dobrze znam fascynację psimi/kocimi miskami, u nas to samo a młody jest taki wredny że jak zabiorę miski to pójdzie i liże podłogę gdzie stały :eek: ale pamiętam że Kala miała to samo najsmaczniejsza psia karma :rofl2:
Anulk@ co u Was?
paulinko i jak po wizycie? chłopak potwierdzony? ;-)masz jakieś zdjęcie z USG?
 
Hehe Pianko smacznego :-) hihihi ja dzisiaj też zamierzam się pączkami objeść tylko najpierw muszę sobie je upiec :p
To Kalinka zjadała karmę? ;-) hehe a Kubuś to mnie rozwalił tym lizaniem podłogi. Ale Nelka też liże podłogę, bez względu na to gdzie się znajduje :-)
 
agacynda niestety muszę przyznać że ma na swoim koncie Chappi, Pedigre i Frolika...:sorry:czasem trzeba było zrobić siku i zostawić ją samą na chwilę i to wystarczyło żeby zdążyła dorwać i posmakować :-p na szczęście z tego wyrosła :-D;-)
 
Domik na bank doprowadzisz się do ładu i składu :) heh jakbym moja suknia ślubna miałaby by moim wyznacznikiem to jakieś 10kg musiałabym zgubić hahaha

Pianko Ty jesteś szczupła laska więc możesz tylko czytać o ćwiczeniach ;) haha nie mogę z Kuby że podłogę lize haha no ale nie musisz później w tym miejscu jej myć ;)
 
Ale nam się tu smakowicie zrobiło:) o lizaniu, podjadaniu zwierzakom, o pączkach mmmmm... widać, ze tłusty czwartek:)

Agacynda upiekłaś??? ja już 5 zjadłam!! i jak m nie wróci szybko z pracy to niewiele mu zostanie :D

Gosiaku przepisów na koktajle za wiele nie mam:( bo ja to zwykle tak z głowy robię, wg smaku i na co akurat mam ocvhotę a zawartosć lodówki pozwala:)
uwielbiam kiwi więc:
Koktajl z kiwi:
ok. pół szklanki zielonej herbaty
kilka kiwi
pół banana (tak na oko żeby trochę zagęścić ale nie za bardzo)
latem lód najlepiej pokruszony
można dosłodzić miodem, ja wolę bez:)

Bananowy - zwykle z joguretm naturalnym, trochę wyciśniętego soku z cytryny lub limonki.
Czasem do bananowego dodaję kiwi;)

Z pomarańczy łączę z sokiem marchewkowym.


Kiedyś robiłam też ten: Mango lassi - Przepis i ten Zielony koktajl z kiwi, gruszki i selera naciowego – readeat.pl – vegan kitchen, books movies, travels za warzywnymi nie przepadam, więc ten seler naciowy trochę mi przeszkadzał;) warzywne jak już to piję tzw. duszkiem;) a owocowymi się delektuję mmmmmmniam:]
a ten właśnie wypatrzyłam Koktajl ze szpinaku - Przepis i może się skusze wkrótce:)
 
Gosiak Jakuba nie można na chwilę z oczu spuścić taki psotnik :szok: a jak już oboje dorwą psa...ja nie wiem skąd to zwierze ma tyle cierpliwości :-D a swojej sukni ślubnej nie miałabym odwagi przymierzyć,...szczupła to ja byłam ale przed ślubem i dwójką dzieci czyli dawno i nieprawda :-) :-p
Sihaya jak agacynda potwierdzi że pączki pyszne to zapisuję przepis :rofl2: w tym roku robiłam tylko faworki, pączki kupne ale w przyszłym kto wie ;-)
 
reklama
Pianko naprawdę polecam! w mojej rodzinie tak zasmakowały, że i mama i siora też robiły u siebie:) przede wszystkim ich smaczek polega na tym, że są pieczone a nie smażone:)
 
Do góry