reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spieniony mocz, a wynik

paulina.b

Aktywna w BB
Dołączył(a)
6 Lipiec 2020
Postów
99
Dziewczyny, dziś zanioslam mocz do badania. Przy oddawaniu byli ok, ale gdy wyjęłam to w laboratorium widziałam że lekko się spienil. Na moje pytanie czy to ma jakiś wpływ na badanie pani odpowiedziała " po ci Pani biegła ?" Szłam oczywiście normalnie tylko mimo to ta pianka lekka się zrobiła 😅 myślicie że przez to może być wynik nie tak?
 
reklama
Nie sądzę że to wpłynie na wynik.
Dziewczyny, dziś zanioslam mocz do badania. Przy oddawaniu byli ok, ale gdy wyjęłam to w laboratorium widziałam że lekko się spienil. Na moje pytanie czy to ma jakiś wpływ na badanie pani odpowiedziała " po ci Pani biegła ?" Szłam oczywiście normalnie tylko mimo to ta pianka lekka się zrobiła [emoji28] myślicie że przez to może być wynik nie tak?
 
Do góry