reklama

śpiewający nocnik

Temat na forum 'Tu zapytaj' rozpoczęty przez Kiulik, 25 Czerwiec 2012.

1. Kiulik

Kiulik Fanka BB :)

nie wie któraś z Was gdzie w wwie dostane taki śpiewający nocniczek?

2. marusiaczek

marusiaczek Fanka BB :)

oj przykro mi, nie wiem, ale chetnie sie dowiem?

3. reklama
  4. Eminem

Eminem Fanka BB :)

chyba w każdym sklepie dla dzieci mają, przynajmniej powinni. Jka mają zwykłe nocniki to i grające mają też na pewno, a szukasz jakiegoś konkretnego, czy tylko aby grał?

5. DomixX

DomixX Zaciekawiona BB

Kiedyś widziałam w Tescio ale nie w Wawie, myślę, że w dziecięcym sklepie znajdziesz :)

6. Kiulik

owszem jest w wielu sklepach, ale ceny też są swoją drogą porządne!! w granicach 150-200 zł FP! a to jak dla mnie sporo.... ale widziałam, w gazetce promocyjnej tru że mają za 90 zł, jakis więc jadę dziś go zobaczyć czy jak będzie ok to kupię....

7. marusiaczek

to tanio jest? 90zł?????????

8. sil_89

sil_89 Fanka BB :)

tanio, nie tanio...

Rada dla chętnych na śpiewające nocniki. Odradzam, co prawda nie mam i nie miałam (bo osobiście uważam to za wyrzucenie pieniędzy w błoto - ale to tylko moja opinia), ale miała kuzynka dla syna i bardzo żałowała bo miała bardzo duży problem z przedszkolem i normalnym kibelkiem na który Mały odmawiał dość dosadnie (napady złości itp, bo nie gra) skorzystania.

Osobiście zaś doradzam zwykły nocnik ok7zł, a czym większe Dziecko to sadzanie na kibelek. Emilia ma 13mies i korzysta ze zwykłego nocnika oraz często z normalnego kibelka :)

Takich nocników grających i świecących można znaleźć mnóstwo na allegro jeśli dobrze kojarzę to również w marketch się zdarzają typu tesco, kaufland, auchan itp.

9. Kiulik

W porównaniu z 150 zł. te wydane 90 to jednak oszczędność w moim mniemaniu... poza tym swoje zdanie tez jakieś mam na temat nauki siusiania itp. na nocniku, ale skoro obiecałam że znajdę i sprezentuje taki nocnik koleżance, to nie widzę problemu... i pewnie że leiej kupić za ok 10 zł w markecie,ale skoro ma to być prezent, który łączy naukę z zabawą to czemu nie!

10. reklama
  11. pysia25

pysia25 Mama Natalii i Mateuszka

ja bym też grającego nie kupiła :no: moja córa dostała nocnik na Gwiazdkę jak była mała i kiedy się uczyła, musieliśmy wymontować ten mechanizm grający, bo się bała i nie chciała siadać. Potem się bała na jakikolwiek nocnik robić.
    Poza tym, w nocy czasem robiła na nocnik i wtedy melodyjka była by denerwująca no i przede wszystkim rozbudzałaby dziecko.

12. marusiaczek

no tak faktycznie różnie dziecko mogłoby zareagowac na śpiewanie/granie wcale się nie dziwię że nie chciałoby do tego wracać...może rzeczywiście lepiej kupić ten za ok 10zł a zaoszczędzone pieniążki kupić inny gift dla dziecka:)

Poleć forum