reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śpij Aniołku

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Tomek, pozdrów Anię od nas. Przekaż, że jesteśmy z nią, rozumiemy ją. I bądź przy niej, bo gdy świat się wali- potrzebna jest kochająca osoba...
 
Aktualnie nie mogę być przy niej, sam mam małe dziecko, nie mogę go zostawić w domu , a pojechała moja żona. W momencie gdy otrzymałem wiadomość Ania była nieprzytomna, nie reagowała na bodźce, z tego co wiem dostaje właśnie krew.
 
Dalej się zastanawiam co jej strzeliło do głowy , czytam jej wypowiedzi i nie podejrzewałem, ze jest aż tak źle.
 
Tomku, bo masz swoje własne życie, często ludzie, którzy przeszli stratę żyją w amoku, nie są sobą, publicznie się uśmiechają, bo tak łatwiej, bo wtedy nikt nie pyta, a w samotności cierpią.
 
Wyszło jak dobra aktorką jest moja siostra , mówiła, że jest lżej , mimo że wiemy że często płakała...

Tak naprawdę tylko Wam ufała i mówiła Wam co czuła.
 
reklama
Nie była aktorką, znalazła sposób na nie zadawanie pytań przez osoby, które Ją nie rozumieją, to normalne.

Ja tylko nie rozumiem jednego, pisała, że nie wydali Jej ciała, a w podpisie ma, że wybierała trumienkę.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry