reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śpij Aniołku

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Od samego początku była zabawką, a że wpadłą jej wina . trza było się nie puszczać .
 
reklama
Właśnie dostałam wiadomość od jednej z użytkowniczek forum , dla sprostowania nie próbowałam popełnić samobójstwa, nie wiem co chciał osiągnąć wczoraj mój były partner wypisując tutaj takie bzdury . Wiem, pewnie myślicie, że wypisuję tutaj coś co nie jest prawdą, ale nie, nie miałabym czelności , wypisywać tu takich rzeczy jeśli nie dotkneła by mnie ta tragedia osobiście . Nie wiem czy powinnam dalej pisać na tym forum po tym co zrobiła ta osoba, ten chłopak odebrał mi wszystko , odebrał mi szansę na normalne życie, odebrał mi znajomych, opowiadając na mój temat przeróżne historię, odebrał mi Was. Przepraszam Was, że musiałyście wczoraj wyczytywać takie bzdury, nie było to ani na to miejsce an i czas.
 
A skąd wiedział, że na tym forum się udzielasz skoro nie macie kontaktu, no i znał hasło?
 
Kontakt mamy, już wcześniej pisałam,że mamy kontak i proponował mi kolejne dziecko, a hasło znał z nk, tam zmieniłam bo były włamania, nie wpadłam na to, że dojdzie do tego, że i tutaj bedzie wypisywał bzdury .
 
reklama
W tej chwili już nie , ale mimo że wiele osób powtarzało mi , ze to jest nic nie warty chlopak ja nie wierzylam .
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry