reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

śpij kochanie , regulowanie trybu dnia naszych maluszków

Malbertka to Twoja Ala ma swoje łóżeczko w Waszym pokoju czy w oddzielnym? I jak tak poukłada swoje zabaweczki to w swoim łóżeczku nie uśnie?

nie, nie uśnie - połozy się zamknie oczy, udaje ze śpi - pół minuty i się rechota i chce wyjść:-D

- chyba ze jest na maxa zmeczona po basenie czy coś, no ale na takie zmeczenie nie moge sobie pozwolić, bo to dopiero o 24 ją ogarnia, a ona musi wczesniej isc spac, bo rano ją do żłoba budzę...

Moja śpi w dzien tak 2 - 2,5 h

I zauwazyłam ze jak jej się zdarzy, że wczesniej uśnie czyli tak po 19 to gorzej śpi i włansie tak sie wierci, a jak później po 21 to nocka jest super, tyle że o 7.30 sama się nie obudzi i musze ją zaspaną ubierac itd.

No to dzis kolejena noc Olafka budzenia sie z płaczem i wołania mame do siebi!:( i znowu chęc zabrania go do naszego łozka a on protestował nam ze on woli u siebie:( hmm ale wygrałam sposobem zabrałam go do nas i lepiej spał nie budził sie co 5 minut !
kurde, to niby fajnie ze on nie chce do Waszego. Bo przecież ogromna część rodziców włansie ma duze problemy z przeniesieniem maluchów do ich łóżeczek. No ale coś mu nie pasi...może ziarenko grochu hehehe moze coś z otoczenia?inny materacyk czy jak?
 
reklama
może to tez jego emocje, bo przecież układ nerwowy takiego malca nie umie sobie ze wszystkim poradzić...i moze własnie lepiej sobie radzi jak mama jest obok, a jak jest sam to jakby panikuje i sam nie wie czego chce...:eek:
 
Czesc dziewczyny musze sie wam pochwalic ze moj Oli od kilku dni spi jak dla mnie rewelacyjnie:) budzi sie nad ranem raz gora dwa pogłaszcze go lub dam łyka wody i zasypia dalej@ pozniej budzi sie tak miedzy 7 a 8 rano i grzecznie czeka az go zabiore z łozeczk! Ma nadzieje ze to nie jest chwilowa zmiana ale cos sie przełamało z tym nocnym jego budzeniem i tak juz zostanie:)bo jest w koncu wyspana i wypoczeta:)
 
hehehe u nas tez jakoś dziwnie się zdarzyło że lepiej :-D

nie mogę uwierzyć, ale mi córusia od jakiś 4-5 dni śpi w swoim łózeczku całą noc.

Budzi sie z raz lub dwa to wtedy albo bajke musze - choc pare zdan powiedziec, albo "ccciiii" i spoko śpi dalej. Choć była jedna noc że z 9 razy były takie przebudzenia i jedno to z 2,5h trwało. I za cholercie nei mogła usnąć...wiem że jakbym ją wzieła do siebie, to usneła by migiem, no ale nie popuściłam:p ważne, że chciała zostać w swoim łóżeczku!!!!

coś jej się poprzestawiało, albo....nam - mamką, bo już napisałyśmy o problemie, doszło do nas ze jest cos nie tak - no i teraz łatwiej było działać i zmienić co trzeba :-D moze przez to inną postawe przyjełyśmy a maluchy to wyczuły bauhahahah

no, to która ma jeszcze problem? Niech pisze i problem się rozwiąże...hehehehe
 
A ja nie mogę uwierzyć że spałam dziś z Adriankiem :szok:

Jak wiecie Adrianek śpi w swoim łóżeczku od samego początku, tylko jeden jedyny raz spał z nami jak był chory.
Aż tu dzisiaj obudził się w nocy z płaczem i za nic nie mogłam Go uspokoić :-(
Wzięłam Go do siebie do łóżka to i spał ze mną już do rana. :-D:-D
 
Aluta od miesiąca budzi się regularnie co noc ok 2.00!! woła: MAMA SIKAM SIKAM!! więc lece wysadzę ją i juz nie pójdzie do siebie i pcha się do nas, spi w poprzek kopie i jęczy... kurwiozy dostaje bo wogóle się nie wysypiam!!!!!!!!!!!

zasypia sama w swoim pokoju ok 20.00-20.30 razem z Angelnką!!!
juz nie wiem co jej dolega..
wstaje o 6.00 jakby nic jej nie przeszkadzało w nocy radosna i chętna od razu do zabawy a ja ledwo na oczy patrze:no:
 
reklama
Do góry