reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

śpij kochanie , regulowanie trybu dnia naszych maluszków

Mewa moja nie śpi dużo w dzień to prawda. Jest bardzo aktywnym dzieckiem, czasami mówię do niej moje małe ADHD :))).
Ale widzę po niej kiedy chce już spać, oczka ma zaczerwienione - szkliste, ale nie potrafi sama po prostu ich zamknąć i zasnąć tak jak to robi wieczorem w łóżeczku.
Wieczorkiem pogada do siebie i po kilkunastu minutach zamyka oczka i śpi do rana, a w dzień jakoś nie potrafi.
Np. dziś byliśmy u znajomych bawiła się 2 godzinki po czym zobaczyłam, że robi się senna. Położyłam ją i nic. Dałam ją do leżaczka i nic. Pobujałam i nic. Zaczęła płakać, bo znów zasnąć nie umiała. Wzięłam na rączki i dopiero zasnęła.

Przecież nie mogę patrzeć jak moje dziecko męczy się, że zasnąć nie może i mu nie pomóc.
 
reklama
Deli, Rubi przeciez nikt was nie wini, sama jak malego cos boli to go targam, ale ja mam ten problem ze moj szanowny :crazy: małżonek nadal boi sie małego podnosić, a on już ma prawie 6 kilo, więc zaczyna mi być ciężko i zaczełam kombinować.
Zapytałyście jak sobie radzimy, wiec my bez żadnych do was wyrzutów odpowiadamy:tak:
 
Na moją w dzień działa wentylator w kuchni. Biorę ją w leżaczek, krzątam się a ona mnie obserwuje i sama zasypia. Może na wasze szkraby to podziała?
Uważam że to bezpieczniejsze niż np. suszarka.

A swoją drogą widział ktoś takie płyty z nagraniem suszarki? Bo ja nie.
 
Efe nie widziałam ale czytała, że na allegro można kupić.
Niestety na moją nic nie działa... Nie potrafii zasnąć sama :(

I nie uważam, że jest przyzwyczajona do rączek, bo jakby była w nocy by mi sama nie zasypiała i rano po śniadaniu.
 
Deli to może ona już tak ma? Zdrzemnie się jedynie gdy czuje ciepło twojego ciała? Albo bicie serca tak na nią działa? Może termofor? Albo taka zabawka z biciem serca?
 
Na moją w dzień działa wentylator w kuchni. Biorę ją w leżaczek, krzątam się a ona mnie obserwuje i sama zasypia. Może na wasze szkraby to podziała?
Uważam że to bezpieczniejsze niż np. suszarka.

A swoją drogą widział ktoś takie płyty z nagraniem suszarki? Bo ja nie.
Efe jest na allegro rózne dżwięki sa ponagrywane jak kupiłam sobie szum fal,potoczek,ptaszki i przy nich moja lalunia zasypia zreszta ja też ide spać jak to słucham
Tu coś jeszcze znalazłam
http://matkadziecka.blox.pl/2007/07/armagedon.htmlsen bobasa polecam do kupienia płytę:

www.senbobasa.pl

płyta zawiera:
1. BICIE SERCA
2. DESZCZ
3. LAS NOCĄ
4. SZUM MORZA
5. ŚPIEW PTAKÓW
6. RZEKA
7. SUSZARKA !!!!
8. ODKURZACZ !!!!

do kupienia również na allegro
pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Chyba kupię taką płytę :))) i zobaczę czy pomoże.
Chociaż teściowa mówiła, że tatuś też spał tylko przy mamusi więc może Oliwia ma to po tatusiu :)))

A teraz tatuś da główkę do podusi i śpi jak niemowlę :)))
Jak płyta nie pomoże pozostanie czekanie, aż wyrośnie z tego :)))
 
Efe jest na allegro rózne dżwięki sa ponagrywane jak kupiłam sobie szum fal,potoczek,ptaszki i przy nich moja lalunia zasypia zreszta ja też ide spać jak to słucham
Tu coś jeszcze znalazłam
armagedonsen bobasa polecam do kupienia płytę:

www.senbobasa.pl

płyta zawiera:
1. BICIE SERCA
2. DESZCZ
3. LAS NOCĄ
4. SZUM MORZA
5. ŚPIEW PTAKÓW
6. RZEKA
7. SUSZARKA !!!!
8. ODKURZACZ !!!!

do kupienia również na allegro
pozdrawiam
A drozsza ta plyta to juz nie mogla byc??:szok::szok:Jak pieknie sprzedawcy wykorzystuja zdesperowane mlode matki:confused2::confused2:Moze po prostu lepiej kupic kasete i nagrac sobie szum odkurzacza albo na dyktafon w komorce;-)
 
A drozsza ta plyta to juz nie mogla byc??:szok::szok:Jak pieknie sprzedawcy wykorzystuja zdesperowane mlode matki:confused2::confused2:Moze po prostu lepiej kupic kasete i nagrac sobie szum odkurzacza albo na dyktafon w komorce;-)
Ja ten post znalazłam na innym forum a ja zakupiłam płyte po 5 zł + przesyłka,a czytałam tez ,ze na youtube też sa można sciagac ;-)?tylko pewnie ta płyta jest super jakości bo moja już nie:-((((
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja ten post znalazłam na innym forum a ja zakupiłam płyte po 5 zł + przesyłka,a czytałam tez ,ze na youtube też sa można sciagac ;-)?tylko pewnie ta płyta jest super jakości bo moja już nie:-((((
na allegro sa po 50zl wiec szoku doznalam a skad kupilas po 5zl??Bo za tyle to i ja bym zainteresowana byla:tak::tak:
 
Do góry