reklama

spirometria u 4 latki ...

pchelka10.05

Zadomowiona(y)
Miasto
grudziądz
Rozwiązania
4
witam dzis miałysmy zrobic to badanie ( jest niezbedne w dalszej diagnostyce leczenia )
i corka podchodzila do niej pierwszy raz dostala ataku paniki bo nie wiedziala co i jak i w rezultacie mamy przełozone na piatek
dostałysmy specjalna rurke do cwiczen
pani pulmonolog ( zreszta jedna z lepszych w moim miescie ) powiedziala ze u corki jest to badanie niezbedne i musimy je zrobic bo robia to nawet mlodsze dzieci , rzeczywiscie corka mojej kuzynki spirometrie miala wykonana w wieku 3 lat i wyszła dobrze .

ja sie marwie ze moje dziecko jak sie zawezmie to nic sie nie uda .

w internecie sa podzielone zdania na temat tego badania u małych dzieci .
corka w domu dmucha super w ta rurke robi wszystko jak nalezy ale w szpitalu i poradni szpitalnej strasznie sie boi płacze i nic nie pomaga
nie wiem co zrobic brak mi juz sił ,,,,

reklama

mucha666

matka wariatka
Rozwiązania
0
Z tego co ja się orientuję, to badanie spirometryczne z podawaniem leku w różnych dawkach jest możliwe prawidłowo do zrealizowania u dzieci powyżej 6 roku życia. Tak mi powiedziała Pani wykonująca badanie u nas w szpitalu. Mój syn miał 5 lat i nie potrafił odpowiednio długo wydychać powietrza. Ale spirometria w sumie nie jest podstawowym i niezbędnym badaniem w rozpoznaniu np: astmy.

mamusia synka

i córeczki
Rozwiązania
0
Moj synek ma 4,5 roku, mial jeden raz próbe wykonania spirometrii ale wyszły totalne bzdury, pani profesor alergolog uważa, ze jest za mały na to zeby wynik byl wiarygodny......

monia_l

Wrześniowe mamy'07
Rozwiązania
0
córka miała robioną spirometrię po ukończeniu 6 roku i też za pierwszym razem dobrze nie wyszła:no:a astmę miała stwierdzoną prędzej gdzieś około 3-4 lat
syn ma 6 lat spirometrii jeszcze nie miał a niedawno nasza pulmonolog stwierdziła u niego astmę...

Rozwiązania
0
Spirometria jest ważnym badaniem.Ja mojej Oli wykonywałam je w Centrum Zdrowej Skóry Damian. Mają świetne podejście do dzieci i co najważniejsze wyniki otrzymałam bardzo szybko.

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Konkurs

Wygraj innowacyjny grzejnik wraz z montażem! Konkurs

Zgłoszenia przyjmujemy do 29/07/2019

Test

Przetestuj wózek Lila Maxi-Cosi

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/07/2019