reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spis dzieciaczków z Irlandii!!!

reklama
Staranka są ale efektów nie widać haha. A ten cykl odpada bo jadę bez męża do Polski na 3 tygodnie, więc już będzie po ptakach jak wrócę.
Długo już jesteś w Irlandii?
Pozdrawiam
 
i w ogole napisze wam ze ta irlandia to glupi kraj.tak czytajcie GLUPI.moj kumpel ma sprawe w sadzie za zasmiecanie miasta.problem w tym ze on nie zasmiecal tylko listonosz dal komus innemu jego listr z banku,tamten wywalil bo go nie znal i tak miasto go oskarzylo bo znalazlo to razem z workiem ze smieciami gdzies kolo rzeki.
kumplowi grozi 800 e kary i adwokat 500 e i 5 dni wolnych od pracy na sprawy i adwokata paliwo bo dojezdza 300 km.
PARANOJA
jak mozna po liscie zamknietym w kopercie kogos oskarzac.
bylam juz z nim u adwokata na sprawie pierwsze i robia oczy ze taka tu procedura.
ja wiem jedno.spadam stad za rok lub dwa bo mam dosc tego zacofania.
woda jedna z najbrudniejszych w Europie. i wiele innych rzeczy.
przepraszam musialam sie wyzalic bo mi szkoda kumpla.zapieprza tu jak glupi to mu sie jeszcze na kjoniec roku takie bzdety na leb zwalily.:wściekła/y::cool::crazy:
 
Plany planami, a dzieciątko i tak pojawi się kiedy zechce. Długo juz jesteście. Zapewne nie żałujecie decyzji o przyjeźdze tutaj tak jak i my. Zamierzacie zostać na stałe czy wracacie kiedyś do Polski? My byśmy chcieli kiedyś wrócić
 
Aga zacofany kraj to jest na bank. Medycyna tragedia. Latam do Polski żeby sie leczyć. Ale mimo wszystko dzieki temu że tu jesteśmy to możemy normalnie zyć. Bo ja osobiście w naszym kraju zaznałm ubóstwa. Ale i tak kocham swój kraj i jgo tradycje.
Przykro mi z powodu kolegi
 
mialam napisac wlasnie ze medycyna tez.w ogole u mnie w pracy kobiety wstydza sie mowic nawet ze maja okres,albo wysokie cisnienie,nie chodza do lekarza bo sie wstydza.jakies koszmary totalne.
jak im powiedzilam ze dostalam skierowanie na cytologie i oczywiscie poszlam bo za free i bardzo dokladne wyniki(znajoma miala-dosc dobra maszyna niezacofana) to zrobily oczy jak i dlaczego.zaraz mysla rak??????
o antykoncepcji zadna nie pogada.karmienie piersia temat tabu.
w ogole nie bede was zanudzac ale to jest zacofany kraj.maja tylko duzo jurkow i kropka.
my zostaniemy az do wybudowania domku,maz zobaczymy co zrobi bo dostal oferte pracy w Danii ale dyskutujemy,przenosic sie na rok,znow zaczynac od nowa w innym kraju nie wiem.
raczej tutaj 1-2 lata.
nie zalujemy zesmy tu przyjechali.dzieki temu mamy Dawidka, domek -w budowie i auto.i kase na koncie w razie W

przepraszam ze tak z Dorotka sobie piszemy ale moze komus te nasze opowiastki sie przydadza.nie lubie pisac na priv.
 
reklama
Irlandczycy to zupełnie odmienni ludzie od nas. Dla nas sa zacofani a my dla nich za otwarci
 
Do góry