reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spis dzieciaczków z Irlandii!!!

Anioleekk78

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
22 Listopad 2006
Postów
57
Witajcie Kobitki,

Fakt jestem tu nowa i nie chce sie tu jakos wymądrzac, ale moze zrobimy sobie spis dzieciaczkow z Irlandii. Podajmy:
- date i miejsce urodzenia dziecka ze zdjeciem dzieciaczka :-)
- miejscowosc w której mieszkacie w Irlandii :szok:

Moze nam to ułatwi nawiązanie blizszych przyjazni.

Pozdrawiam
Ania z Szymusiem
 
reklama
To moze ja zacznę :-p

*Szymonek* urodzony 03-kwiecień-2004r. w Bydgoszczy
- mieszkam w Waterford (Anioleekk78)

*Zosia* urodzona 15-czerwiec-2006r. w Kwidzynie
- mieszkamy w Galway (stokrotki)

*Albercik* urodzony 11-grudzień-2005r.w Bydgoszczy
- obecnie Galway (Oranmore) (didi)

*Anthony Jerzy*21-wrzesień-2005 w Galway.
-mieszkamy w Tuam (anineczka)


PS. A moze tak bedziemy wpisywać zeby taka lista była ,co wy na to a zdjęcia też tu można na tym temacie naszych pociech wklejać
 
Hej tu Anioleekk,

to moze sie gdzies kiedys spikniemy na jakis spacerek kolo zamku na plac zabaw? my mieszkamy w waterford i nawet czesto jestesmy w kilkenny, bo mąż ma jeżdzona prace po calej irlandii...

pozdro
Anioleekk z Szymonkiem
 
reklama
hej!po czasie dopisuje sie jeszcze ja,tia.

Bruno Marcin urodzony 26.01.2003 w Poznaniu, obecnie w Ballyshannon,tylko nie wiem jak tu wkleić zdjęcie.
 
Do góry