reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spis forumowych dzieciaczków

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Sara urodziła się 02.04.2000r o godz. 20.05 w Żorach. Ważyła 3230g i mierzyła 57cm
A jej braciszek urodził się w Opolu 26.09.2005 o 13.05. Ważył 3440g i mierzył 54cm
i jego zdjęcie niedługo po porodzie
 
Natalia urodzona 1 lutego 2001 w Tarnowskich Gorach 50 cm i 3000kg :D
Jessica urodzona 14 stycznia 2004 w Kehl 50 cm i 3410 :laugh:

 
No, po licznych problemach udało mi się wreszcie uzupełnić spis.

Dziewczyny mam do was kilka próśb, bo chyba wziełyście sobie za cel utrudnic mi pracę ;) :

1.Zanim wyślecie wiadomość sprawdźcie dwa razy, czy podałyście wszystkie informacje: Data urodzenia, Godzina urodzenia, Imię (bez zdrobnień), Waga, Wzrost, Miejsce urodzenia- tyle PW co dzisiaj z prośbą o brakujące informacje to ja w życiu nie wysłałam

2.NIE wklejajcie zdjęć tutaj- jest tyle galerii na forum. Ja rozumiem, że chęć pochwalenia się swoimi pociechami czasem jest trudna do opanowania, ale dochodzi już do ekstremalnych sytuacji, że nie dość, że moje biedne oczy wyłapać tekstu spomiędzy notek nie mogą, to nawet zdarza wam się zapomnieć podać imię własnego dziecka i gdyby nie suwaczki, nie wiedziałabym kogo w spisie umieścić.

3. Brakujące informacje wysyłajcie do mnie na PW

To tyle mojego marudzenia, czekam na nowe wpisy ;D
 
Witam

Oliwier waga 3590 wzrost 58 cm urodzony w Siemianowicach Śląskich. Urodzony 3 listopada 2005 o godz. 7:47
 
Melanie pisze:
17 września 2005 roku urodziła się Parisa Aurelia W.
w Bydgoszczy w Szpitalu nr 2
3260g 54cm


41uf.jpg

UZUPEŁNIAM DANE:
URODZONA O GODZINIE 11.10 :)

na priva też wysłałam ;)
 
reklama
Hmmmm może inaczej, bo chyba się nie zrozumiałyśmy....

3. Brakujące informacje TYLKO na PW.

Proszę, nie edytujcie starych notek, nie mnóżcie nowych, po prostu wyślijcie mi PW, tak będzie najwygodniej.

A nowe notki niech dotyczą nowych członków spisu. W przeciwnym razie zrobi się nam tu galeria, pogaduch, wątek się rozmyje, a chyba nie taka była idea tego tematu.

I możecie mnie nazywać zołzą, ale porządek musi być ;)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry