reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spis forumowych dzieciaczków

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
nareszcie się udało to Weronika urodzona 05.10.2000 w Zawierciu waga 3300g,wzrost 52cm
pozdrawiam
 
reklama
Noe urodził się 7stycznia 2006r. Miał wtedy 54cm i wazył 3420.
Dziś ma już 19 dni ;D
chopaki0239hx.jpg
 
Dziewczyny
Po pierwsze: Prosiłam o sprawdzanie, czy podajecie wszystkie dane- naprawdę ciągłe wysyłanie PW z prośbą o uzupełnienie danych zaczyna być nużące...
Po drugie: Prosiłam o nie umieszczanie zdjęć.
Po trzecie: Z powodu ograniczonego ostatnio dostępu do internetu spis uzupełniam dużo rzadziej niż kiedyś, nie zmienia to jednak faktu, że każde dziecko zostanie w spisie umieszczone.
Po czwarte: Spis jest uaktualniany na pierwszej stronie tematu.

Tak więc przypominam jeszcze raz. Do spisu podajemy:
DATĘ urodzenia, GODZINĘ urodzenia, IMIĘ dziecka (nazwisko jak kto woli), WAGĘ urodzeniową, WZROST/DŁUGOŚĆ urodzeniową, MIEJSCE urodzenia.

Jeszcze raz apeluję o sprawdzanie, czy podajecie wszystkie dane. Spis uzupełnię w przyszłym tygodniu (teraz mam na głowie urodziny teściowej i teścia, i własną rocznicę ślubu). Tym czasem proszę o sprawdzenie, czy podałyscie wszystkie informacje. Niestety dziś zdążyłam tylko pobieżnie przejrzeć wpisy, ale zauważyłam, że najczęściej zapominacie podać godzin urodzenia, czasem zapominacie o podaniu wagi czy wzrostu.

Do zobaczenia w przyszłym tygodniu.
Pozdrawiam
Zołza Lirielka ;)
 
Witam
Chciałabym dopisać moją córeczkę
Alicja urodziła się 7.11.2005 o godz.0.35 w Poznaniu w szpitalu na ul.Polnej
Ważyła 3430 gram, mierzyła 53 cm
 
28.01.2004 Jakub Piotr Nowak jak sie urodzil miał 52cm i 3200wagi. teraz ma ponad 80cm i wazy z 12 kg.
Urodził się w łodzi w szpitalu rydygiera.

 
:)Maciuś urodził się 21.11.2005 o godz 16:45 w Łodzi w CZMP ważył 2550 mierzył 48cm
 
Aleksandra urodziła się 13.01.2006 o godz. 13:13 we Wrocławiu maleńka 50cm i 2800wagi
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry