reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

śpiworek?

Ja też używam śpiworka, na chłodniejsze dni. Moja córcia strasznie się odkrywa, wędruje po całym łóżeczku i nie jestem w stanie przez całą noc patrzeć czy się znowu nie odkryła. Ja nie musiałam kupować śpiworka, bo mam po Moim chrześniaku nawet dwa i mają około 117 cm i dobrze, bo wychodzę z założenia, że kupić raz a porządnie. A Moja córcia bardzo, bardzo szybko rośnie.
 
reklama
jak już pisała na innym wątku u mnie śpiworek sprawdził sie znakomicie, dopiero później kupiliśmy pościel antyalergiczną z którą mieliśmy troszkę zachodu ale ostatecznie kupiliśmy etoile
 
A czemu mieliście z nią trochę zachodu? Bo wystarczy wybrać tylko dobry i sprawdzony sklep,wtedy nie powinno być absolutnie żadnych problemów,zajrzyjcie także do nas,służymy pomocą:)
 
Do góry