reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

śpiworek?

reklama
ja mam dla synka jzu czwarty spiworek :-D
Pierwszy kupilam "na probe" - byl malenki wiec szybko wyrosl. Z drugiego podobnie. Potem dostal od dziadkow trzeci ktory teoretycznie mial mu sluzyc do 3 lat, no ale moj synek na tyle szybko rosnie ze bylo mu w nim niewygodnie (i na dlugosc i w ramioach).
No wiec kupilam 4 - mysle ze posluzy dluzej (juz go mamy od pol roku) bo kupilam najwiekszy jaki byl w sklepie - na 140cm...:eek:

Tak czy inaczej - u nast sie super sprawdzil :tak::tak::tak:
 
U mnie obydwaj śpią w śpiworkach. Na każdy rozmiar mam po kilka (2-3), bo mam małych przesikiwaczy, jedną pralkę, 6 domowników i niewiele miejsca na suszenie, więc wolę miec na zmianę :-). Moje ulubione to Grobag takie futrzaste (kiedyś wymyslilismy na nie okreslenie ręcznikowe, bo jak recznik) z misiem na piersi.
 
Dziewczyny, a poinstruujcie mnie, czy kupować od razu duży śpiworek, np. na 100 cm żeby był na dłużej? Czy taki będzie niewygodny dla maluszka, bo za duży i najpierw kupić mniejszy, np. na 68cm? Mamo Antosi myślę dokładnie o takim śpiworku jak Ty masz (Feretti, bo z pościeli jestem baaardzo zadowolona) - one są w różnych rozmiarach i mam dylemat :(
 
Dawno tu nie zaglądałam, widzę, że sporo mnie ominęło :) Sylwia, my kupowaliśmy śpiworki sukcesywnie pod wzrost dziecka. Mamy i 85 cm i 100 cm, ale wyszliśmy z założenia, że po pierwsze, nie kosztują one majątku, a po drugie, planujemy rodzeństwo dla córki, a śpiworki są uszyte z tak dobrej jakościowo bawełny, że ani nie odkształciły się po wielokrotnych praniach, nie zmechaciły, kolory nie wyblakły, więc może w nich spać jeszcze niejeden maluszek :)
 
reklama
My do 1,5 roku tylko na śpiworkach jechaliśmy...no pierwszy miesiąc życia różek a później śpiworki...jak wyjeliśmy szczebelki z łożeczka śpiworek niestety już przestał być praktyczny bo młoda by się zabiła wychodząc z łóżeczka:)
 
Do góry