reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spłaszczony pechęrzyk ciążowy wg. miesiączki 9 tydzień

Dołączył(a)
9 Kwiecień 2020
Postów
8
Czesc,

potrzebuje porady, jestem prawdopodobnie w 9 tyg ciąży ale przy moich nieregularnych miesiączkach uważam że może być 8 tydzień. Byłam dzisiaj u ginekologa i na usg widać spłaszczony pecherzyk ciazowy i ledwo widać zarodek ale nie ma tętna, poszłam do innego ginekologa nie przynając się on stwierdzil pusty pechrzyk ciazowy, sama nie wiem co myslec wizyta za tydzien kolejna. Czy ktoś mial podobny przypadek? Czy są szanse że będzie wszystko ok ?
 
reklama
Było tutaj na forum kilka dziewczyn ze spłaszczonym pęcherzykiem i wiem, że kilka z nich niestety poroniło. Nie świadczy to za dobrze. 8-9 tc to już serduszko powinno bić. Nie zostaje Ci nic innego jak poczekać ten tydzień i wtedy wszystko się wyjaśni.
 
Tak na szybko wyszukałam kilka wątków na ten temat:


 
Splaszczony pęcherzyk, to jeszcze jest szansa ,ale 8 tc bez serduszka, niestety nie wróży zbyt dobrze ,oczywiście trzymam kciuki żeby było dobrze
 
tydzień temu nie było zarodka , teraz sie pojawił , moze byc szansa ze ciaza jest wczesniejsza?
Że młodsza?? To zależy jak masz nieregularne cykle , nikt Ci nie odpowie , Ty wiesz jak to jest u Ciebie ,my nie , przy 28dc w 8 tyg musi być serduszko , ale jeśli masz cykle 36 dni ,no to co innego ,ale tak naprawdę bez monitoringu owulacji u gina, nikt nie wie kiedy była na 100 %
 
reklama
reklama
Do góry