reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spłaszczony pęcherzyk na usg

Ewelina271990

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Lipiec 2017
Postów
328
Jestem po poronieniu.Poronienie było 7 września samoistnie w 10 tyg.Okazało się,że znowu jestem w ciąży.Ostatnia @ 12 października.Robiłam bhcg.
6.11-11
8.11-10
13.11-12
15.11-35
20.11-325
27.11-4562
01.12-6515
Śluz biały kleisty,temperatura codziennie mierzona 36,8-36.9.
Dzisiaj byłam na usg zarodek jest tętno jest,serduszko bije.Z ostatniej @ wychodzi 7 tydz a z usg 6 tydz.Lekarz powiedział,że nie obiecuje czy będzie dobrze,bo bhcg ostatnia za dobrze jie urosła i jak on to powiedział pęcherzyk jest spłaszczony a powinien być owalny take kólko.I takie moje pytanie może ktoś miał podobnie na usg a zakończyło się dobrze..??
 
reklama
Ja miałam tak samo jak Ty i niestety moja ciąża obumarła w 8 tygodniu. Mimo że tydzień wcześniej serduszko pięknie biło.
Nie martw się na zapas! Może u Ciebie będzie inaczej niż u mnie. Musisz myśleć pozytywnie! Na niektóre rzeczy nie mamy wpływu.
 
U mnie pęcherzyk był spłaszczony, położony nisko, serduszko biło prawidłowo, obecnie 32 tc trwa :) trzymam kciuki!
 
nie miałam badanego bhcg, kiedy dowiedziałam się o ciąży wg om miałam 6 tydz, wg usg 8 tc. luteina 2-3 razy dziennie na podtrzymanie, bo było plamienie. no generalnie dłuższa historia :oops: ale trwa w najlepsze ;)
 
nie miałam badanego bhcg, kiedy dowiedziałam się o ciąży wg om miałam 6 tydz, wg usg 8 tc. luteina 2-3 razy dziennie na podtrzymanie, bo było plamienie. no generalnie dłuższa historia :oops: ale trwa w najlepsze ;)
U mnie ostatnia bhcg za mało urosła,ale serduszko bije jest tętno z ostatniej @ 7 tydz a z usg 6 tydz.Dobrze się czuję nie mam jak narazie plamień i bólu brzucha no okaże się na kolejnym usg czy coś się poprawiło.
 
reklama
reklama
Do góry