reklama

Spodziewam się bliźniaków

Temat na forum 'Archwium mam bliźniąt i trojaczków i...' rozpoczęty przez kombinatorka, 25 Lipiec 2012.

1. kombinatorka

kombinatorka Początkująca w BB

Pierwsza ciąża i spodziewam się bliźniaków :) Piszcie mi jak radzicie sobie z bliźniakami, czy słodko jest tylko na obrazku jak tu: oj♥♥♥ - allforgirls.yeeti.com

2. madzia842

madzia842 Fanka BB :)

3. reklama
  4. lilly815

lilly815 Fanka BB :)

Kombnatorka ja od siebie powiem,że łatwo nie jest,ale da się ogarnąć przy dobrym planie dnia:-) chociaż czasem nie da sie isc z planem np jak dzieci mają kolki :no: ja chociaż jestem na co dzień padnieta (sama sobie muszę radzic z trójką dzieci) to i tak twierdze,że bliźniaki to podwójne szczęście,ale nie ma co się oszukiwać,że jest tylko tak pieknie jak na tym zdjęciu:-) to tez podwójne troski i obowiązki.Dopóki moje przesypiały dużo to mówiłam,że spoko dam sobie radę,ale teraz już tyle nie spią i bywa,że ostro daja czadu we dwie:tak:no cóż sa też wcześniakami a co za tym często idzie,trzeba odwiedzać róznych specjalistów.Ciążę miałam bardzo trudną,ale to do poczytania na "ciąża bliźniacza"musiałabyś sie cofnąć do wczesniejszych wątków.
    Życzę zdrówka i żeby maluszki jak najdłużej siedziały w brzuszku:-)

5. paulaSZC

paulaSZC Zaangażowana w BB

Nic sie nie boj, da rade wszystko samej ogarnac, bez zadnej pomocy:)) Bedzie ciezko na pewno, szczegolnie na poczatku, jesli postanowia wyjsc wczesniej, chociaz zycze dluuugiej ciazy:)
    Blizniaczki to moje pierwsze dzieci, po usg bylam przerazona i ryczalam jak bobr. Teraz w zyciu nie cofnelabym sie w czasie i chociaz ząbkuja, marudza i w nocy spie 2-3h to i tak rozplywam sie przy kazdym usmiechu i skakalam dzisiaj i wczoraj z radosci, jak dziewczyny same z siebie wstaly:)

Ostatnia edycja: 1 Sierpień 2012
  6. sylha

sylha mama bliźniakowa

Kombinatorka- zapraszam na wątek ciąży bliźniaczej:-), tam szalejemy z naszymi rradościami troskami i obawami:-)

Poleć forum