reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spójrzcie swoim fachowym okiem

MojeOczekiwanie

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
4 Luty 2022
Postów
42
Witam serdecznie jesteś tutaj nowa i Cieszę się że do Was dołączyłam 😊
Proszę Tylko żebyście spojrzały na zdjęcie testu, tel nie mam najlepszego więc lepiej powiększyć zdj😊 czy jest na tym teście cień drugiej kreski?? Kreska wyszła około 3,5min po zakropieniu moczem.
Dziękuję z góry wszystkim za odpowiedź a za hejt bardzo dziękuję...😘
IMG_20220204_114206.jpg
 
reklama
Witam serdecznie jesteś tutaj nowa i Cieszę się że do Was dołączyłam 😊
Proszę Tylko żebyście spojrzały na zdjęcie testu, tel nie mam najlepszego więc lepiej powiększyć zdj😊 czy jest na tym teście cień drugiej kreski?? Kreska wyszła około 3,5min po zakropieniu moczem.
Dziękuję z góry wszystkim za odpowiedź a za hejt bardzo dziękuję...😘Zobacz załącznik 1365609
Coś przebija , ale najlepiej powtorzyc test . 😉
 
Coś przebija , ale najlepiej powtorzyc test . 😉
Dziękuję za szybką odpowiedź 😘
Korzystając z okazji to chciałam zapytać jeszcze bo ta druga kreska jest widoczna bez problemu tzn nie muszę jej np kierować pod światło czy coś takiego ale nie ma ona żadnej barwy tak jak by taka wyraźniejsza biała czy to jest w ogóle możliwe?
 
Dziękuję za szybką odpowiedź 😘
Korzystając z okazji to chciałam zapytać jeszcze bo ta druga kreska jest widoczna bez problemu tzn nie muszę jej np kierować pod światło czy coś takiego ale nie ma ona żadnej barwy tak jak by taka wyraźniejsza biała czy to jest w ogóle możliwe?
Jeżeli jest biała , to pole kreski testowej . Jeżeli lekko różowa to może być początek ciąży .
Moja pierwsza była ledwie widoczna po 2 dniach już było widać .
Mnie się wydaje , ze tam coś przebija dlatego najlepiej powtorzyc test 😁 . Który dzień cyklu ?
 
Jeżeli jest biała , to pole kreski testowej . Jeżeli lekko różowa to może być początek ciąży .
Moja pierwsza była ledwie widoczna po 2 dniach już było widać .
Mnie się wydaje , ze tam coś przebija dlatego najlepiej powtorzyc test 😁 . Który dzień cyklu ?
Ale właśnie się dowiedziałam ze beta spada 😭😭😭
 
Jak dla mnie negatywny, ale jeśli Ty widzisz kreskę to najlepiej będzie jak test powtórzysz albo zrób beta hcg.
 
Jak dla mnie biel i negatywny.

Ja nie wiem dziewczyny, że wam się chce te testy robić x dni przed terminem miesiączki i dopatrywać czy jest tam cień cienia 🤔🤦
 
Jeżeli jest biała , to pole kreski testowej . Jeżeli lekko różowa to może być początek ciąży .
Moja pierwsza była ledwie widoczna po 2 dniach już było widać .
Mnie się wydaje , ze tam coś przebija dlatego najlepiej powtorzyc test 😁 . Który dzień cyklu ?
Cykle mam strasznie nieregularne od samego początku, 1,5 miesiąca temu byłam u mojego gina powiedział mi wtedy że jak chce zajść w ciążę to musimy ciągle próbować bo przy moich cyklach ciężko coś ustalic😕 jeszcze raz bardzo dziękuję za odpowiedź i jutro rano z pewnością powtórzę test😙
 
reklama
Jak dla mnie biel i negatywny.

Ja nie wiem dziewczyny, że wam się chce te testy robić x dni przed terminem miesiączki i dopatrywać czy jest tam cień cienia 🤔🤦
Ale ja nie muszę się go dopatrywać bo widać ta kreskę dokładnie z tym że nie jest ona różowa. Ale dziękuję za Pani opinie.
 
Do góry