reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spójrzcie swoim fachowym okiem

reklama
Cykle mam strasznie nieregularne od samego początku, 1,5 miesiąca temu byłam u mojego gina powiedział mi wtedy że jak chce zajść w ciążę to musimy ciągle próbować bo przy moich cyklach ciężko coś ustalic😕 jeszcze raz bardzo dziękuję za odpowiedź i jutro rano z pewnością powtórzę test😙
To ja się pytam co to za ginekolog? Musisz koniecznie go zmienić jak chcesz zajść w ciążę i urodzić dziecko. Można coś trudno ustalić bo nie wszystko jest takie proste ale owulację? Przecież mógł Ci zaproponować monitoring owulacji czy wgl się odbywa albo sama mogłaś o to nie tyle co prosić a się na ten monitoring po prostu umówić. A test to kreska fabryczna, nie sugeruj się tym, pewnie za dużo moczu wlałaś, powtarzałaś? Ile Ci się okres spóźnia ?
 
To ja się pytam co to za ginekolog? Musisz koniecznie go zmienić jak chcesz zajść w ciążę i urodzić dziecko. Można coś trudno ustalić bo nie wszystko jest takie proste ale owulację? Przecież mógł Ci zaproponować monitoring owulacji czy wgl się odbywa albo sama mogłaś o to nie tyle co prosić a się na ten monitoring po prostu umówić. A test to kreska fabryczna, nie sugeruj się tym, pewnie za dużo moczu wlałaś, powtarzałaś? Ile Ci się okres sspóźn
 
Ostatnia @ była 15 stycznia o ile można ją tak nazwać bo trwała lekko ponad dzień😕 chodzę do niego od dwóch lat ale ostatnio myślałam poważnie o zmianie i tak zrobię w najbliższy poniedziałek. Ten test był robiony dzisiaj ale dla pewności chociaż wiem że już bez potrzeby powtórzę drugi jutro rano. Dziękuję za odpowiedź.😟
 
Ostatnia @ była 15 stycznia o ile można ją tak nazwać bo trwała lekko ponad dzień😕 chodzę do niego od dwóch lat ale ostatnio myślałam poważnie o zmianie i tak zrobię w najbliższy poniedziałek. Ten test był robiony dzisiaj ale dla pewności chociaż wiem że już bez potrzeby powtórzę drugi jutro rano. Dziękuję za odpowiedź.😟
. Okej, sory nie doczytałam, że ten test z dzisiaj jest :) . Nie załamuj się kochana ❤️ znajdziesz lepszego ginekologa i On Cię już pokieruje co i jak i gdzie trzeba :).
 
reklama
Do góry