reklama

Spory brzuch, piersi

Temat na forum 'Konsultantka stylu radzi' rozpoczęty przez Liza, 9 Maj 2012.

1. Liza

Liza Unconditional love... <3

Witam,
    Chciałam sie poradzić, po trzech porodach wszystko co złe poszło mi w brzuch ;P jest on duży (góra 40-42), do tego mam spore piersi (80D) ale znów nogi mam zgrabne i ładne nie grube i ubrania sa dobre z 38-40 ale sie nie dopinam w brzuchu ;P. Pupe raczej płaską ;P Pewnie cwiczenia by pomogły próbuje ale wiadomo jak to z trójka jest ciężko :) mam 166cm.
    Chciałabym sie dowiedzieć jak sie ubierac by zatuszowac najbardziej brzuch bo on mi w całym ciele przeszkadza;P :)

Pozdrawiam.

2. reklama
  3. Izabela Muther

Izabela Muther Espert BB - konsultantka stylu

Mamusiu trójki urwisów,
    przy tylu porodach to jasne, że trochę ci przybyło w talii:tak:
    nic się nie martw. Przede wszystkim zamiast ciągle myśleć o brzuchu - pomyśl o cudnych piersiach - pewnie masz niezły dekolt i ładnych nogach.
    W twoim przypadku - wyeksponuj biust (konieczny dobrze pasowany stanik), noś ciuchy luźniejsze na brzuchu i biodrach, wykorzystaj świetne nogi i ramiona.
    Oczywiście na specjalne wyjścia, kiedy koniecznie będziesz chciała ten brzuch pokazać możesz zakupić magiczne majtki, a tymczasem:
    bluzka dla ciebie - odcinana pod biustem, ładny dekolt V, luźniejsza na brzuchu. Tego kroju szukaj
    Jeansy: proste nogawki, chłopięcy fason - bez wcięcia w talii, nieco podwyższona talia. Jeśli masz ładne, szczupłe uda, możesz nosić wąskie kolorowe jeansy, ale u góry - brak wcięcia w talii, lekko podwyższony stan
    Sukienka - odcinana pod biustem, luźniejsza dołem i oczywiście pokaż nogi.
    Dodatkowo rady dla ciebie:
    - bluzek wpuszczonych w spodnie
    - lycry, niech ubrania opływają a nie uciskają twój brzuch
    -noś spódnice i spodnie z płaskim przodem
    - eksponuj nogi i ramiona - teraz masz świetną możliwość:-)
    pozdrawiam
    Iza

Poleć forum