reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spory brzuch, piersi

Liza

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Sierpień 2008
Postów
11 070
Miasto
Dolnyśląsk
Witam,
Chciałam sie poradzić, po trzech porodach wszystko co złe poszło mi w brzuch ;P jest on duży (góra 40-42), do tego mam spore piersi (80D) ale znów nogi mam zgrabne i ładne nie grube i ubrania sa dobre z 38-40 ale sie nie dopinam w brzuchu ;P. Pupe raczej płaską ;P Pewnie cwiczenia by pomogły próbuje ale wiadomo jak to z trójka jest ciężko :) mam 166cm.
Chciałabym sie dowiedzieć jak sie ubierac by zatuszowac najbardziej brzuch bo on mi w całym ciele przeszkadza;P :)

Pozdrawiam.
 
reklama
Mamusiu trójki urwisów,
przy tylu porodach to jasne, że trochę ci przybyło w talii:tak:
nic się nie martw. Przede wszystkim zamiast ciągle myśleć o brzuchu - pomyśl o cudnych piersiach - pewnie masz niezły dekolt i ładnych nogach.
W twoim przypadku - wyeksponuj biust (konieczny dobrze pasowany stanik), noś ciuchy luźniejsze na brzuchu i biodrach, wykorzystaj świetne nogi i ramiona.
Oczywiście na specjalne wyjścia, kiedy koniecznie będziesz chciała ten brzuch pokazać możesz zakupić magiczne majtki, a tymczasem:
bluzka dla ciebie - odcinana pod biustem, ładny dekolt V, luźniejsza na brzuchu. Tego kroju szukaj
Jeansy: proste nogawki, chłopięcy fason - bez wcięcia w talii, nieco podwyższona talia. Jeśli masz ładne, szczupłe uda, możesz nosić wąskie kolorowe jeansy, ale u góry - brak wcięcia w talii, lekko podwyższony stan
Sukienka - odcinana pod biustem, luźniejsza dołem i oczywiście pokaż nogi.
Dodatkowo rady dla ciebie:
- bluzek wpuszczonych w spodnie
- lycry, niech ubrania opływają a nie uciskają twój brzuch
-noś spódnice i spodnie z płaskim przodem
- eksponuj nogi i ramiona - teraz masz świetną możliwość:-)
pozdrawiam
Iza
 
Do góry