reklama

Sposób na chandrę

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez nikita33, 25 Wrzesień 2005.

1. nikita33

nikita33 Fan(ka)

Ciekawe, czy macie jakieś sposoby na chandrę? Na pewno tak. Każdemu się zdarza, że coś takiego czasem dopadnie. Mi zdarza się, jak jestem zmęczona i mam za dużo spraw na głowie. Wtedy pomaga mi spacer, najlepiej z psem (ale oczywiście nie mam okazji za często, bo jak spacer, to raczej z dzieckiem - też dobra rzecz, szczególnie jak mały śpi ;)), a najchętniej wtedy zamknęłabym się sama w domu, usiadła przy kawie lub dobrej książce. Oczywiście to raczej mi nie grozi biorąc pod uwagę, że jestem mamą półtorarocznego dzieciaczka, na wychowawczym. Pomaga też wizyta na forum :laugh:.
    A jakie są wasze sposoby na chandrę?

pozdrawiam
    nikita

2. Pycha

Pycha mama Mai i Marty

Mi pomaga batonik albo jakas inna słodycz. A przed slubem, jak wypłate miałam tylko dla siebie, to oczywiście zakupy. A także, jak jest mi źle i przytuli mnie mój mąż, to tez wszystko przechodzi.

3. reklama
  4. nikita33

nikita33 Fan(ka)

No tak, batonik to rzeczywiście też bardzo dobra rzecz, albo takie lody waniliowe na przykład. Niestety ostatnio staram się nie pocieszać w ten sposób, bo (za przeproszeniem) dupsko rośnie i nowa chandra gotowa, tym razem z powodu zbędnych kilogramów :D.

pozdrawiam
    nikita

5. Liriel

Liriel Fanka BB :)

Mi na "chandrę" to już chyba tylko antydepresanty pomogą.

6. mari

mari Zaangażowana w BB

Dobre, dobre..
    ja chyba tez sie tylko juz tak moge pocieszac, bo o sposobach na chandre wole nie myslec, czekolady mi nie wolno od 5 m-cy, poczytac nie mam kiedy, na zakupy nie mam kiedy i za co... i kolejna chandra gotowa ;)

z szybszych sposobow to nieoczekiwany wybuch radosci mojego synka na moj widok, tez niezle dziala :)

7. Agnexx

Agnexx Gość

Najlepszy sposób na chandrę to słodkości, ale później pupa gruba, więc mamy nastepny powód do smutku... ::) ech, życie nie jest łatwe... ;)

8. minozka

minozka Fanka BB :)

Jak mam chandrę a nie mogę z domu wyjść, to otwieram butelkę białego wina, siadam na tarasie i popijam. Gorzej jak jestem sama z dziećmi. Wtedy modlę się zeby poszły spać a ja... wyciągam druty i coś sobie dziergam

9. Agnexx

Agnexx Gość

Minozka u mnie ten sposób też działa... lubię miec zajęte ręce, nieważne czym, może być szydełko, druty lub igła... ;D

10. reklama
  11. zozanka

zozanka Fanka BB :)

ja płacze....jestem wogóle straszna beksa

12. SIABA

SIABA Fanka BB :)

ja tak samo - poryczę, poryczę a potem ze wstydu że wyje z byle powodu od razu mi lepiej :)

Poleć forum