reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sposób na żylaki, operować nie operować ?

Myślę, że jak strasznie przeszkadza i źle wygląda, to warto operować i ewentualnie potem zabrać się ostro za profilaktykę, żeby nie było następnych. Ja się wahałam przez jakiś czas, ale w końcu jak pomyślałam że będę chciała w lato odsłonić trochę kopytka to się spalę ze wstydu to stwierdziłam, że trudno trzeba! Opłaciło się o tyle, że już wszystko ładnie wygląda. Byłam na zabiegu z Iatrosie i o tyle było fajnie, że odpowiedzieli też na wszystkie pytania dotyczące tego, co należy robić w okresie pooperacyjnym, który dla przyszłego zdrowia jest bardzo istotny.
 
reklama
A czy to prawda, że NFZ refunduje operacje żylaków w niektórych przypadkach? Bo patrze się na to swoje paskudztwo i myślę, że by się kwalifikowało, a boooooli i puchnie :(
 
Agdzie robiłaś ten zabieg ? ja już się nad tym zastanawiam oddawna, tylko ciągle jakoś nie mogę się zdecydować... boję siętrochę, nie wiem czy to niebezpieczne nie jest, tyle różnych sprawsię na ten temat słyszy.
 
Tez mam żylaki i operacji się boję a laser brzmi niegroźnie tylko nie wiem czy to aby na pewno bezpieczne i skuteczne.
 
WIatrosie w W-wie, pisałam już o tym :D Hehe a bać to się nie maco, jak pójdziesz do dobrej Kliniki to nie ma opcji żeby byłyjakieś powikłania i inne tego typu nieprzyjemne sprawy. Też siębałam, ale poszłam. Sytuacja mnie zmusiła, bo moje nogi straszniewyglądały, a latem to masakra i wstyd z takimi nogami gdzieś sięwśród ludzi pokazać.
 
zgadzam się, że jeśli jeszcze nie jest za późno warto zrobić zabieg likwidujący tzw. pajączki. Ja robiłam 2 lata temu w lux medzie w warszawie. Jestem zadowolona bo od tamtej pory nie pojawiły się nowe pajączki, ale fakt, że staram się dbać o to. Jeśli mamy już żylaki, to niestety z tego co się orientuję, pozostaje tylko operacja. Ale najlepiej pojsc do lekarza i dowiedzieć się wszystkiego.
 
dziewczyny ratujcie, nie wiem co robić.. moje nogi sa tak opuchniete (popołudniami jest gorzej) ze czasem wygladają jak wielkie balony :( dodatkowo zaczynają pekac mi naczynka, czy to żylaki? stosowałam juz ,maści i żele ale nic nie pomaga? kolezanka poleciła mi Varicoz, podobno działa ale nie jestem do końca przekonana :( te komentarze: Link do: Varicoz - opinie i Skargi. Czy skuteczny na żylaki?? trochę mnie nie pokoją.. czy ktos moze to jakos zweryfikowac? będę wdzieczna!
 
reklama
Potwierdzam zabieg na pajączki jest skuteczny. Miałam robiony pół roku temu również w luxmedzie - lekarz wspominał, że nazywa się to fachowo skleroterapia -chyba o tym samym piszemy :) praktycznie bezbolesny i bardzo skuteczny. Mineło pół roku i nowych pajączków ani sladu - mam nadzieje, że nie zapeszam.

U mnie po takim zabiegu obecne pajączki się nie wchłonęły, a jest o wiele gorzej, bo pojawiły się nowe! Moja noga teraz wygląda jakbym miała dużego siniaka :(
 
Do góry