reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sposób na żylaki, operować nie operować ?

Jakie wy tu pierdoły piszecie.... Zabieg żylaków i normalne funkcjonowanie od razu po nim to kpina. To poważny zabieg po którym pół roku nie wolno dźwigać, schylać się, kucać i pierdyliard innych zakazów. W dodatku żylaki nawracają i najlepiej doradzi lekarz, co z nimi zrobić. Ja usłyszałam, że u mnie są dziedziczne i możemy je usunąć, ale pół roku l4 i wrócą po powrocie do pracy. Niestety w moim przypadku wróciły. Teraz chodzę na konsultacje co pół roku, żeby kontrolować ich stan i ewentualnie operować jeśli będzie taka potrzeba.
 
reklama
Jakie wy tu pierdoły piszecie.... Zabieg żylaków i normalne funkcjonowanie od razu po nim to kpina. To poważny zabieg po którym pół roku nie wolno dźwigać, schylać się, kucać i pierdyliard innych zakazów. W dodatku żylaki nawracają i najlepiej doradzi lekarz, co z nimi zrobić. Ja usłyszałam, że u mnie są dziedziczne i możemy je usunąć, ale pół roku l4 i wrócą po powrocie do pracy. Niestety w moim przypadku wróciły. Teraz chodzę na konsultacje co pół roku, żeby kontrolować ich stan i ewentualnie operować jeśli będzie taka potrzeba.
Hej Anna Jagoda mozesz powiedziec w jakim miescie do kogo chodzisz?
Mialam zyle dlugi czas sobie z nia chodzilam i teraz mi wybily zylaki na maksa na lydce od wewnetrznej strony pod kolanem , nad kolanem, co dzien boli :-(
Bylam u lekarza, na dzien dobry powiedzial ze operacja, na nfz sie boje, prywatnie na ta chwile brak kasy ale jesli nawet to nie wiem gdzie....
 
Chodziłam do lekarza prywatnie w Starachowicach, teraz po przeprowadzce muszę znaleźć nowego, bo dojeżdżać 300 km nie opłaca mi się. Nic dziwnego, że skierował Cię na operację, może są ku temu powody. Niestety z żylakami nie ma żartów. Sama robię badania co 3 miesiące, żeby kontrolować czy nie zwiększa się ryzyko zakrzepów, co pół roku mam poszerzone badania z pełną diagnostyką, znaczy ostatnią miałam z dojazdem w sierpniu. Aktualnie szukam i czytam polecenia, urok nowego miejsca zamieszkania nie wiesz nic, nie znasz nikogo.
 
Wyciąg z propolisu oraz oliwa z oliwek to doprawdy genialne składniki.

Krem Varive to pomoc na między innymi oczyszczenie zaatakowanych chorobowo naczyń oraz eliminację bólu, stanu zapalnego i obrzęku występujących przy żylakach.

Zakrzepica i pajączki są istotnie problemową przypadłością, ale dlatego jest w sklepach dziesiątki farmaceutyków przydających się, by zlikwidować tego typu skazę.

Przestudiujcie tą witrynę: Link do: VARIVE - Pozbądź się żylaków bez zbędnych operacji i procedur medycznych.
 
Wyciąg z propolisu oraz oliwa z oliwek to doprawdy genialne składniki.

Krem Varive to pomoc na między innymi oczyszczenie zaatakowanych chorobowo naczyń oraz eliminację bólu, stanu zapalnego i obrzęku występujących przy żylakach.

Zakrzepica i pajączki są istotnie problemową przypadłością, ale dlatego jest w sklepach dziesiątki farmaceutyków przydających się, by zlikwidować tego typu skazę.

Przestudiujcie tą witrynę: Link do: VARIVE - Pozbądź się żylaków bez zbędnych operacji i procedur medycznych.
Ten Varive to jest jedna wielka sciema polecają go lekarze widma. Zwykle naciąganie ludzi. Można naczytac się o tych bzdetach na temat tego żelu wodnego w Internecie.
 
Żylaki odbytu? Nie trzeba wcale ich operowac. Przynajmniej jeśli stan nasz na to pozwala. W większości przypadków da sie je wyleczyc domowymi sposobami plus stosowaniem leków zewnątrznie ( maści) oraz doustnie.
Przy czym nie powinno się zwlekać z leczeniem. Wiem wiem,ze wsystko to jest żenujące i możecie czuć się kiepsko jak idziecie do lekarza z takim problemem ale im wczesniej zaczniecie leczenie tym szybciej to wyleczycie Link do: Jak leczyć żylaki odbytu domowymi sposobami. | chirurg-plastyczny.com.pl
 
Ostatnia edycja:
Jakie wy tu pierdoły piszecie.... Zabieg żylaków i normalne funkcjonowanie od razu po nim to kpina. To poważny zabieg po którym pół roku nie wolno dźwigać, schylać się, kucać i pierdyliard innych zakazów. W dodatku żylaki nawracają i najlepiej doradzi lekarz, co z nimi zrobić. Ja usłyszałam, że u mnie są dziedziczne i możemy je usunąć, ale pół roku l4 i wrócą po powrocie do pracy. Niestety w moim przypadku wróciły. Teraz chodzę na konsultacje co pół roku, żeby kontrolować ich stan i ewentualnie operować jeśli będzie taka potrzeba.
Pewnie zależy jaki zabieg. Ja miałam zamykanie żylaków laserowo i skleroterapię. Potem mogłam funkcjonować normalnie, chodzić do pracy, na spacery (to wręcz było wskazane). Tylko że musiałam nosić uciskową pończochę, więc zawsze planowałam te zabiegi na jesień/zimę.
 
reklama
Wazne jest pic dyzo wody ,szczegolnie na noc. Przeciwdziala to skurczom. Dodatkowo kurkuma z pieprzem ,imbir,surowe kiwi,surowy ananas
Z ziół polecam Link do: Sklep zielarski Kredens Ziołowy 🌿 Zioła 🌿 Mieszanki ziołowe. Sklep z ziołami.
  • Ziele karczocha (Herba Cynara)
  • Ziele fiołka trójbarwnego (Herba Viola tricolor)
  • Ziele melisy (Herba Melissa officinalis)
  • Owoc głogu (Fructus Crataegi)
  • Owoc kminku (Fructus Carvi)
  • Owoc jarzębiny (Fructus Sorbus
 
Ostatnia edycja:
Do góry