reklama

Sposoby na niejadka

Temat na forum 'Dzieci urodzone w październiku 2006' rozpoczęty przez Kasiorka 22, 14 Marzec 2007.

1. Kasiorka 22

Kasiorka 22 Fanka BB :)

Mam problem z moim 5-miesięcznym synkiem gdyż nie chce nic jeść oprócz cycusia i jabłuszka. Przez jakiś czas gotowałam mu sama bo kupne jedzonko w ogóle mu nie smakuje ale nawet i moje zupki nie chce już jeść, mimo że je urozmaicam. Brak mi pomysłu jak go zachęcić do jedzenia....
    Na pewno macie jakieś fajne patenty na swoich smakoszy, proszę doradźcie:)

2. Moniqa

Moniqa i moje dwie połówki :)

A moze to wcale nie jest ze nie chce jesc tylko ... przyzwyczail sie do ssania i z lyzeczki to mu jakos tak dzownie .. z Dawidkiem mialam podobny problem, ale wpadlam na genialny pomysl :-D;-) ... daje mu lyzke i odrazu smoczek ... lyzka, smoczek, lyzka, smoczek ... mysli ze ssie butelke i ... slicznie zjada wszystko ... a po ktoryms tam razem lyzki i smoczka, smoczek juz nie potrzebny ... sprobuj moze i u Ciebie poskutkuje :happy:

3. reklama
  4. Milkshake

Milkshake mama Olka

tak samo mnie karmiła moja mama... łyżka i smoczek... bo też byłam strasznym niejadkiem. No i teraz to wcianam co popadnie :laugh2:

5. Kasiorka 22

Kasiorka 22 Fanka BB :)

Dzięki dziewczyny jutro spróbuje waszego patentu:)

6. Agnieszka18

Agnieszka18 Październikowa Mama'06 Fan(ka)

U nas było podobnie Ala nie miała ochoty na zupki jarzynkowe i kombinowałam z solą, cukrem łyżeczką soczku (tak daje gerber) a chodziło maluszkowi o pietruszkę ...

Zupki je z wielkim apetytem pod warunkiem że w składzie jest pietruszka - Kasiu - jak ja to mówię na każdego maluszka jest sposób a że maluszki są inne to trzeba znależć ten sposób - życzę powodzenia

PS - patent ze smoczkiem - super

7. natasza-182

natasza-182 mama Kasieńki

Mam problem z moją córeczką na prawie 15 miesięcy a je tyle co ptaszek. Boje się ją odstawić od piersi bo wtedy to już kompletnie nic nie ruszy:( sprawdzał mąż jak mnie nie było). Co robiłyście żeby dzieci wasze jadły coś innego niż pierś? Nasza pani dr mówi, że jest za chuda, ale co ja mogę zrobić kiedy ona nie je nic prócz cyca i czasami trochę obiadku ( trochę to dwie łyżeczki) i danonka.

Poleć forum