reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sposoby na porod

Dokładnie. Mój pierwszy poród szybki 4 h ale zakończony CC, z kolei drugi ekspres, jak zgłosiłam położnej na oddziale skurcze coś ok 6 rano, szybkie badanie i wpadła biedna w popłoch że zaraz im urodzę i szybko na porodówkę , o 6 położna odbierająca poród mówi do mnie że do 7 urodzę , a za 30 minut było już po wszystkim, biedny mój chlopina nie zdążył dojechać 😂 a tak się bałam że sama nie dam rady
niesamowite😍, ale trochę mi szkoda tatusia 🤣
 
reklama
Nie bój się... założenie balonika nic nie boli. Śmieszne w sumie jest to jak go masz, bo masz taki kranik od niego... ma doprowadzić do rozwarcia i czujesz delikatny ból jak na miesiączkę. A rano zabierają Cię na porodówkę. Trzymam kciuki by samo się zaczęło :) i żebyś nie musiala się stresować. A co lekarz Twój mówił? Do kiedy czekacie?
Zamknięta i twarda ale na tyle elastyczna że może szybko się otworzyć
 
niesamowite😍, ale trochę mi szkoda tatusia 🤣
Wsumie jak by się odrazu zbierał jak do niego dzwoniłam , zanim poszłam do położnej a było to coś 5:20 rano i skurcze już co 3-2 minuty to by był na miejscu , no i jeszcze przez to że pandemia to musiał się przebrac i wogole ... A Panie lekarki i położna mówią , niech pani nie mówi mężowi że to już 😂 to chlopina wchodzi po pokoju widzi , że leżę taka rozbebłana i myślal że jeszcze nie , a to mnie zażywały trochę , a mała zawinięta pod lampą obok leżała cichutko 😂
 
Mi pomógł koktajl położnych. Wypity do południa, pod wieczór zaczęły się skurcze. Ale jest to kontrowersyjny sposób, warto przegadać temat z położną. Tylko ja byłam tydzień po terminie, dzień później z rana miałam się już zgłosić do szpitala :)
 
Do góry