reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sposoby na radzenie sobie z przeziębieniem i innymi dolegliwościami w ciazy

A co do zaparć, jeśli kogoś męczą, to wczoraj lekarz zalecił syrop Laktuloza ( chyba ktoś już o nim gdzieś wspominał), i 1 łyżkę Parafiny Płynnej bleeeee ;)
 
reklama
Mnie lekarka doradziła na zaparcia picie łyżki oliwy z oliwek (zwykłej, używanej w kuchni) z jakimś gęstym sokiem, który trochę zneutralizuje ten "tłusty" smak oliwy. Tak ze 2-3 razu dziennie.
A ze swoich doświadczeń owsianka na śniadanie :)

Napisane na CHM-U01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja coś takiego z synem brałam to akurat strasznie słodkie
 

Załączniki

  • 4772303.jpg
    4772303.jpg
    22,1 KB · Wyświetleń: 141
To ja poproszę o wpisanie tu wszystkim sposobów na nudności...
Migdały nie pomagają
Guma do żucia tak ale nie na długo
Kiszonki szczególnie kapusta ale później męczą wzdęcia
Macie coś sprawdzonego?
 
przede wszystkim nie wiem jak u was z nudnościami, ale ja nie mogłam dopuścić do głodu , bo jak już dopuściłam to było fatalnie, ja jadłam wafle ryżowe,


A jeśli chodzi o herbatę z cytryną słyszeliście,że nie powinno się pić herbaty z cytryną, bo szkodzi ? Na starość może wywołać alzheimer, jeśli od młodości sobie tak pijemy. Masakra jakaś w tv dzisiaj mówili.
 
Dokładnie imbir ...
Nie dopuszczać do głodu , ja po wstaniu jem kanapkę + herbata miętowa a po godzinie cos konkretnego... Najlepiej obiad [emoji15]
Duzo pic.
Nie narażać sie na intensywne zapachy.
Mi pomaga sen i mało stresu [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry