reklama
  1. Specjalnie z myślą o naszych przyszłych babyboomowych mamusiach przygotowaliśmy konkurs brzuszkowy. Bardzo nam zależy, żeby do testów i konkursów zaangażować naszą społeczność i dlatego najbliższe działania zadedykowaliśmy właśnie Wam <3 W końcu BB Mamy są najfajniejsze. Sama nią jestem, to dobrze wiem:) Pozdrawiam i zapraszam do konkursu KONKURS ania ślusarczyk (aniaslu)
    Zamknij powiadomienie

Sposoby na radzenie sobie z przeziębieniem i innymi dolegliwościami w ciazy

Temat na forum 'Sierpniowe mamy 2017' rozpoczęty przez za_necia11, 5 Styczeń 2017.

1. edda89

edda89 Fanka BB :)

Ja polecam swojskie syropy z mlecza, z owocow czarnego bzu, z kwiatow czarnego bzu. U mnie pelny barek. Udalo sie skitrac do zimy. Jak ktos nie ma w domu mozna kupic w zielarskim a od maja zaczyna się sezon na syropy wiec polecam robic samodzielnie.

2. nimitii

nimitii Fanka BB :)

Cześć dziewczyny jestem z września i okropnie chora ! Emsi poleciła mi zajrzeć do was. Jestem bardzo przeziębiona dusi mnie kaszel i smarkam. W nocy nie mogę spać tak mnie dusi. Biorę syrop z prawoślazowy herbatę z miodem i lipa oraz syrop z cebuli czosnku miodu I cytryny. Czy wy też byłyście chore na takim wczesnym etapie ciąży ? Nic się nie stanie maluszkowi ? Już raz poroniłam nie chce drugi :(

3. reklama
  4. Adeline89

Adeline89 Fanka BB :)

będzie dobrze :) ja też teraz po chorobie i nie tylko ja @marii19 ci sama powie, bo przeszła choróbsko i jest ok z bobo, szwagierka moją miała 40 stopni i urodziła zdrowe. Nie zamartwiaj się na zapas, byłaś u lekarza ?

5. nimitii

Dziękuję za odpowiedź. Tak byłam wczoraj osłuchowo nawet dobrze tylko lekkie szmery. Mam brać quixx grip. Jedna pani ginekolog poleciła mi syrop z prawoślaza mam jeszcze w domu tłuszcz z gęsiny i też się posmaruje.

@marii19 jak było z tobą ?

6. za_necia11

za_necia11 Fanka BB :)

Zostań w wyrku i sie wygrzej. Moja mam zawsze mówiła ze najgorzej to przeziębić chorobę.
    Nic nie bedzie dzidziusiowi tylko sie dolecz porządnie i myśl pozytywnie

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

7. nimitii

Postaram się ale nie jest łatwo gdy termometr pokazuje 38.0 :( jutro zgłosze się do lekarza

8. Adeline89

jeśli masz być bardzo chora ,czasem bezpieczniejszy jest antybiotyk nawet i dla bobo , zdrówka życzę , daj znac

9. nimitii

Dostałam antybiotyk flegamine i priobiotyk mam brać

10. reklama
  11. Adeline89

to bierz i leż w łóżku nie wychodź z niego niech inni w koło ciebie skaczą , zdrówka

12. nimitii

Dziękuję :*

Poleć forum