reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sposoby na zastój pokarmu

reklama
Rozwiązanie
Następnym razem bierz coś z ibuprofenem, działa przeciwzapalnie w przeciwieństwie do apapu. Można brać normalnie wg ulotki. Przy zapaleniu i gorączce warto brać przez 1-2dni to jest szansa na uniknięcie antybiotyku [emoji6]
Właśnie konsultowalam się z położną, kazała brać Ibuprofen, żeby się to zapalenie nie rozkręciło...
Dziękuję! :)
Dostaw dziecko bródką w kierunku zastoju, łatwiej mu będzie go ściągnąć ;) No i jak najczęściej przystawiaj. Coś poza stwardnieniem Ci dolega?
W sobotę wieczorem nagle zrobiło mi się strasznie zimno i nie mogłam się nijak rozgrzać, z kolei pół godziny później temperatura 39°C utrzymująca się pół nocy, ogólne rozbicie, bóle w okolicy stawów... Myslalam, ze mnie grypa dopada. Brałam Apap, dziś już się czuję świetnie. Tylko zauważyłam zaczerwienienie na jednej z piersi, jest też w tym miejscu twardsza... wcześniej tego nie widziałam. Delikatny ból w nocy.
Zatem bierzemy się za przystawianie :)
 
W sobotę wieczorem nagle zrobiło mi się strasznie zimno i nie mogłam się nijak rozgrzać, z kolei pół godziny później temperatura 39°C utrzymująca się pół nocy, ogólne rozbicie, bóle w okolicy stawów... Myslalam, ze mnie grypa dopada. Brałam Apap, dziś już się czuję świetnie. Tylko zauważyłam zaczerwienienie na jednej z piersi, jest też w tym miejscu twardsza... wcześniej tego nie widziałam. Delikatny ból w nocy.
Zatem bierzemy się za przystawianie :)
Następnym razem bierz coś z ibuprofenem, działa przeciwzapalnie w przeciwieństwie do apapu. Można brać normalnie wg ulotki. Przy zapaleniu i gorączce warto brać przez 1-2dni to jest szansa na uniknięcie antybiotyku [emoji6]
 
Następnym razem bierz coś z ibuprofenem, działa przeciwzapalnie w przeciwieństwie do apapu. Można brać normalnie wg ulotki. Przy zapaleniu i gorączce warto brać przez 1-2dni to jest szansa na uniknięcie antybiotyku [emoji6]
Właśnie konsultowalam się z położną, kazała brać Ibuprofen, żeby się to zapalenie nie rozkręciło...
Dziękuję! :)
 
Rozwiązanie
Do góry