reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sposoby na zasypianie

reklama
nienawidze moich sasiadow!!!!:wściekła/y: od tygodnia (lacznie z niedziela:szok: ) ok 21 wierca w scianach.:wściekła/y: zwariowac mozna:wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: . buraki jakies. w zwiazku z tym niunia budzi sie i placze biedactwo. a wczoraj ok polnocy przebudzila sie wyciagnela do mnie raczki zawolala maaammmma i chciala zebym ja zabrala do nas do lozka. co ja oczywiscie z przyjemnoscia zrobilam bo nie tylko ona potrzebuje bliskosci:happy:
 
kelts niania mi mówiła, że w niedzielę nie wolno wiercić i hałasować, podobno można z powodzeniem wezwać policję (jej syn jest policjantem, więc informacja sprawdzona) - jak sąsiedzi mieli remont, to szaleli z udarem od 6 do 21:59 (nawet w niedzielę) - w końcu ich ostrzegłam i się uspokoili (byli nowi i nie wiedzieli, że za ścianą jest małe dziecko, teraz jest spokój)
 
Mój Staszek zasypia już sam. Jak padnie o 21 to do 7 mam spokój. Rzadko zdarza się, żeby obudził się w międzyczasie.
RAJ!!!!!!!
A jeszcze 2 tygodnie temu nie przespałam ciągiem 5 godzin.
 
i u nas nocki przespane :happy: :happy: :happy: :happy: :happy:

normalnie jestem dumna z mojego synka !!! - nocnemu karmieniu już od 3 tygodni powiedzieliśmy pa pa
 
ja tez tak chce!!!!!!!!!!!!!!!
jak to zrobilyscie??? koga, Mama Stacha???czy moze wasze dzieci tak same z siebie do tego doszly???
u nasz jedzenie ok 2 i potem rano ale chcialabym sobie darowac juz to nocne jedzienie
 
kelts - nie wiem jak się zapatrujesz na smoczek - my zamiast karmienia podawaliśmy smoczek - nie zawsze starczał - czasami Maks nie chciał zasnąć i wtedy go karmiłąm a czasami zasypiał dalej i po prostu tych nocek co zasypiał dalej stopniowo robiło się coraz więcej i więcej, aż się odzwyczaił i nawet na smoczek się nie budzi:happy:

- ale proces ten był długotrwały - bo nie chcieliśmy nic na siłę no i nie chciałam, żeby w nocy płakał
 
My odstawilisym karmienie nocne ale selinka i tak sie budzi 2-3 razy
musze wstac i ja przytulic czasami dac napic sie wody i spi dalej , to jej chyba przyzwyczajenie do nocnego budzenia sie
zreszta jak selinka przespi pore pobudki nocnej to ja wstaje :-D tez juz mam pory nocnego budzenia :-D :-D
a teraz wlasnie minela 22 selinka zplakala i zasnela ... czekam kiedy sie obudzi bo juz 22.30 a ona spi

Ja mysle ze dzieciaczki musza dorosanc do przesypiania nocy, jedne przesypiaja w wieku 3 mieisecy a inne dopiero w wieku 1,5 roku
 
reklama
no to Krzymul dorósł :-) - w końcu... śpi od 20 - 20.30 do 6.30 - 7.00; czasem załka jak się obraca na drugi bok, czasem na chwilę sie przebudzi ale wtedy trzeba pogłaskać go po plecach i śpi dalej; głaskanie po plecach przynosi rewelacyjne efekty; ale takie noce to już rzadkość,większość przesypia
 
Do góry