reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sposoby na zasypianie

W końcu, po prawie roku moge to napisać : dzisiejsza nocka przespana cała bez pobudek we własnym łóżeczku:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
 
reklama
lolcia81-GRATULACJE:tak: :tak: :tak: .Oby tak dalej.


U nas dwa spania w ciągu dnia.Pierwsze o 10-śpimy ok.2 godz., a drugie o 16 i też ok.2 godz.
Trochę pogorszyło się wieczorne zasypianie.Do tej pory Kacperek zasypiał sam w swoim łóżeczku przy lampce nocnej.Teraz trochę marudzi,ale próbujemy zasypiać przy kołysankach dla bobasa.Ostatnio Kacper budzi się jakieś 2 godz.po zaśnięciu głośno płacząc.Muszę go ponosić na rękach,poprzytulać i zasypia dalej.Może coś musię śni i potrzebuje przytulania.Póżniej śpi już do rana do godz.8.
 
Lolcia super :laugh2: oby tak już zawsze ;-)
My w dzień już od jakiś dwóch miesięcy mamy tylko jedną drzemkę, zwykle godzinną jesli w domu a jak na spacerze to nawet i trzy godziny :tak:
Pozdrawiam
 
u nas tez kiepsko ze spaniem w dzien jedna drzemak ok 1 i po poludniu to zalezy jak ma ochote a wieczorem od 2 dni zasypia w moim lozku a dzis w nocy przespal nawet cala w lozeczku tlko sie przebudzla przekladalam go na bok i usupial ciekawe jak dzis bedzie....
 
Oj dziewczyny, ja tez mam nadzieję że tak juz zostanie z tym spaniem. teraz jestem niemal pewna że wcześniejsze czeste pobudki były przez ząbki, bo od kiedy przebiła sie ta pierwsza górna czwórka to Mateoś zdecydowanie lepiej śpi. Ale ile jeszcze zebów przed nami:eek:
 
Brian budzi sie pare razy na jedzenie kiedy to przejdzie:confused:chodze normlanie jak na haju:sick: szok nie pamietam kiedy sie wyspalam:eek:.Myslalam ze jak zabki wyjda to juz bedzie ok a tu nadal to samo pobudki ciagle:baffled:i chyba gydbym go nie polozyla po poludniu do lozeczka nadal by nie spl dziwne.
 
reklama
mi sie wydaje ze mamy karmiace cycusiem maja tak ze dzieci sie budza w nocy bo po prostu chca sobie possac cycuszka-albo juz sama nie wiem czy pokarm mniej sycacy?????:confused:jak czytam to dzieci na mieszankach jakos dluzej spia i nocki przesypiaja.sama juz nie wiem.ale z moich osobistych doswiadczen to u mnie raczej to pierwsze.


no i nie potrafie nie potrafie nauczyc zasypiania bez cycuszka
kacper placze tak dlugo i tak zalosnie i z kazda minuta coraz gorzej........spocony biedaczek zasmarkany i caly roztrzesiny..........wytrzymalam najdluzej 10 minut bo az mi sie serce krajalo......i spasowalam na razie
 
Do góry