reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sposoby na zasypianie

I my jednak zasypiamy z cycusiem w buziaku. Jak już Muszek zaśnie to dokładam go do łóżeczka ale już przy pierwszej pobudce biorę go do naszego łóżka. Daję cyca i zasypiam. Dzięki temu przy wstawaniu o 5.45, jak było dziś i wczoraj, jestem normalnie wyspana. Podejrzewam, że gdybym wstawała do karmienia i trzymała małego na rękach, byłabym padaka :eek: Więc narazie, póki karmię piersią, zostaniemy przy wspólnym spaniu :tak:
Pozdrawiam
 
reklama
Dzisiejszego wieczora coś się zmieniło, ciekawe czy to tylko jednorazowy wybryk :happy: Otóż: dałam Muszkowi na noc 90ml mleka Bebiko z kleikiem ryżowym ale dawałam tę butle w łóżeczku na leżąco. I po wypiciu mleczka Mateuszek przekręcił się ze trzy razy na boczki i zasnął :rofl2: SAM :tak: Wprawdzie dwie godziny wcześniej ssał cyca a nie spał od 7 godzin ale jakby nie było zasnął sam :laugh2: Oby tak zawsze :cool2:
Pozdrawiam
 
Stasiek dzisiaj był tak zmęczony, że nawet kaszki nie wypił do końca.
Z tego co czytałam to przy nauce zasypiania dziecka nie powinno się karmić w łóżeczku. I należy je odkładać świadome jeszcze, jeśli przysypia przy wieczornym karmieniu.
My tak robiliśmy i jeśli trzymamy się tego konsekwentnie to rezultaty są rewelacyjne.
 
Mamo Stacha pewnie masz rację ale skoro Mateusz zasypia tylko w naszym łóżku przy cycu to i tak sukces, że zasnął po butli w łóżeczku :tak: A dziś przy cycu i odłożyłam go do łóżeczka.
Pozdrawiam
 
Moje dziecię od dwóch dni ograniczyło spanie w dzień do jednej drzemki przed obiadem 2,5 godzinnej. Za to wieczorem jest tak zmęczona, że pada!!!! Ciekawe czy jej tak zostanie....:szok:
 
Mój Maks też ostatnio przestawił się na jedną 2 godzinną drzemkę - czy to wystarczy???
spokojnie wytrzynuje do 20 ale po kąpieli jest już mega śpiący
 
reklama
Iga dalej śpi dwa razy w dzień ale za to w nocy dalej porażka:-( może jej ograniczę jedno spanie dzienne i będzie spała w nocy??? boję sie tylko że ona oduczy się tej jednej drzemki a nocka zostanie bez zmian:-)
 
Do góry