reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sposoby na zasypianie

Dorotka najczęściej usypie przy piersi a jak ją podnosze do odbicia to cudnie się wtedy wtula.
Generalnie w dzien różnie spi od 2-4godz a w nocy od 4-7godz, a jak jest najedzona i nie śpi i nie marudzi to kładę ją do łóżeczka i ja zostawiam, ona sie porozgląda po otoczeniu i zasypia. W większości śpi w łóżeczku tylko czasem w dzień na łóżku sama.
Jedynie wczoraj urządziła mi cyrk i od 7 rano do 23 spała tylko 2razy po 1,5godz i raz 2godz reszte czasu spędzila z mamą nałóżku, na rękach i przy piersi.
 
reklama
efunia pisze:
LASKI CHETNIE WYSLE WSZYTKO CO MAM  ;D
ALE MAILA POTRZEBUJE I DLATEGO PROSZE PW ZEBY MAILA W SIECI NIE UMIESZCZAC I SPAMU NIE DOSTAWAC  ;D
MAM:
USNIJ WRESZCIE
JEZYK NIEMOWLAT
PIERWSZA POMOC U NIEMOWLAT
KOŁYSANKI I INNE PIOSENKI DO SPIEWANIA


DOMISIOWE SPIEWANKI I UMER & TURNAU - MP3

mam tez teraz tymka-zadymka na kolanach i nie moge sie juz rozpisywac  ;) ;D
ja tez poprosze ....tylko oprocz jezyka niemowlat bo to juz mam:)
dzieki:)

pozdrawiam
 
do efuni!!!! prosze prześlij mi ksiażeczke uśnij wreszcie w pdfie!!!
będe bardzo wdzieczna. mój synek ma 11 mies. i w nocy budzi sie kilka razy. efekt: zmeczenie i niewyspanie, a rano trzeba pojsc do pracy :laugh:

pozdrawiam, moj email: zofia.kowalik@op.pl
 
Właśnie wyczytałam w jakiejśc gazetce, że u trzy miesięcznego dziecko wzrasta zapotrzebowanie na pokarm nocny i w związku z tym zaczyna ono z powrotem budzić się w nocy co dwie godziny na karmienie... A więc zbliża się koniec radości z dłuższego spania...
 
u nas w nocy maks to i tak 3 h spanka. sporadycznie zdarzaja sie 4, ale naprawde SPORADYCZNIE. To co to bedzie w 3 miesiacu??
 
pytia pisze:
Właśnie wyczytałam w jakiejśc gazetce, że u trzy miesięcznego dziecko wzrasta zapotrzebowanie na pokarm nocny i w związku z tym zaczyna ono z powrotem budzić się w nocy co dwie godziny na karmienie... A więc zbliża się koniec radości z dłuższego spania...

O nie... Wiem, że u nas jeszcze do tego daleko, ale... Pytia! Zawsze piszesz coś pocieszającego i uspokajającego a teraz co??!!?? ;) ;) ;) ;D ;D ;D
 
Boze,tak dawno tu nie pisalam ,ale ostatnio w ogole nie moge sie pozbierac.Moja corcia w dzien juz nie spi,no moze sie zdzremie w 10-15 minut co 5 godzin i to wszystko.Jest nadzieja na spacerkach,ale tez nie zawsze.A kiedy jest w domu to caly czas placze,a ja juz nie wiem co mam robic zeby przestala- spiewanie,bujanie,kolysanie,karmienie,robienie glupich minek(idzie najlepiej).Strasznie sie slini dzis i wczoraj,ze bartek rzucil haslo ze moze juz pierwsze zabki sie pojawiaja ;D ,ale wiem ze to niemozliwe.Wasze dzieciaczki tez tak marnie spia w dzien??? Nawet nie zdarze przeczytac co pisalyscie tu ostatnio... :(
 
reklama
pobijam rekordy... metoda zuśnij wreszcie (samodzilene zasypianie) usypiam już Piotrka ok 2 godzin....

zdemolowal cały pokoik - ale nie wyje...
może się uda...

wczoraj wieczorem zasypiał tak 0,5 godziny tylko wtedy strasznie płakał..

ale na noc zawsze łatwiej uspic...

za to Bartek rewelacja :) śpi śpi śpi... chyba ta metoda nie na tego smyka działa :)
 
Do góry