reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sposoby na zasypianie

Zgadzam sie z Wami. Dzieciaczki muszą dorosnąc do przesypiania. MOj Kubek prawie osiągnąl dojrzałość spaniową.
 
reklama
Brianek budzi sie w nocy wstaje z lozeczka i wyciaga rece abym go wziela do siebie na dodatek budzi sie w nocy kilka razy jeszcze:eek:
 
Unas "spaniowa" rewelacja - odkąd Agatce wykluły się 2 ząbki - panuje spokój. Agata usypia ok. 20, 21 i śpi, budzi się o 4:30 - 5:00, wtedy ją biorę do naszego łóżka, karmię, ona zasypia i śpi jeszcze do 6:30.:nerd:
 
A my znowu rozbestwiliśmy Karolę. Ona w nocy budzi sie co chwilę... Często ląduje w naszym łózku... Jestem zdegustowana swoją niekonsekwencją :baffled:
 
A moja mnie zaskuakuje. Ostatnio budzi się dopiero ok.1, a że jestem już wtedy zaspana to nawet nie wiem, kiedy ląduje ze mną w łóżku:-)
Ale od jutra (dziś się jeszcze wyśpię) mam zamiar nad tym popracować.
A miałam zamiar uczyć moje dziecię samodzielnie zasypiać od soboty, ale chyba nici z tego, bo przecież przeziębionemu dziecku nie odmówię piersi i nie będę jej jeszcze stresowała odseparowaniem ode mnie:zawstydzona/y: Tak więc czekam na poprawę zdrówka Małej:-)
 
anian no to duzo zdrówka dla Patrycji:tak:
a u nas jest różnie, czasem dwie pobudki, czasem tylko jedna nad ranem
 
Ja chyba miałam dużo szczęścia.Mój Kacperek zaczął przesypiać całą noc gdy skończył 6 mcy.Zasypia po 21 i śpi do 8 rano.Czasami budzi się w nocy,ale tylko gdy nie może odnależć smoka w łóżeczku:baffled: .Jak mu go zapakuję to śpi dalej.Ale bywają też wieczory kiedy mały cwaniaczek wymusza na mnie spanie razem z nami w łóżku;-) .W ramach wdzięczności za przesypiane nocki ulegamy cwaniaczkowi...
 
reklama
A u nas po odstawieniu selinki od piersi w nocy budzi sie ok 2 razy i wystarczy ze ja wezme na rece dam napic sie wody i idzie dalej spac, to chyba z przyzwyczajenia te popudki.
Ranne spanko po wypiciu butki z mlekiem dokladnie o 10.30 :happy:
a dzisiaj pierwszy raz nie wyszlysmy na spacer i spanko bo leje i dalam selince butle z woda i wytutlala 150 ml wody i zasnela az jestem w szoku.
Selinka nie akceptje smoczka wiec na razie chyba zostane przy takim zasypianu, oczywiscie chcialabym zeby sama zasypiala, ale ostatnio lekarz nam powiedzial ze wszystko przyjdzie z czasem wiec czekam :happy:
 
Do góry