reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sposoby na zasypianie

Aniu a czy masz moze ta druga czesc Tracy o dwulatkach w wrsji elektronicznej:confused:

U nas byla ciezka nocka , ja juz nie wiem co moze zeby :confused: :confused: Selinka budzila sie co godzine.

U nas tez spardza sie medoda przytulania i odkladania do lozeczka, czasami juz po 2-3 odlozeniu Selincia przytula sie do swojej przytulanki i zasypia :happy: w ten sposob szybciej niz jak ja nosze na rekach jak placze

A przed chwila byla juz taka marudna ze zaczelam ja kolysac w starym foteliku samochodowym a ona usnala , chyba byla taka zmeczona nocka :sick:
 
reklama
Mój Antoś zasypia przytulony do kołderki i pacynki...:-) :-) :-) to jest już rytułał ...domaga się zakrycia kołderką nawet jak śpi w ciągu dnia..wyciąga rączki...:-) :-) :-) :-)
 
tosiek dzis w nocy przeszedł samego siebie to ze usnął ok 21 to pryszcz, obudzil sie po 23 wiec ja podeszlam polozylam na brzuszku bo tak lubi glaskalam , smyralam i teoretycznie usnal, nie minela chwilka a synus stoi na bacznosc i drze sie w nieboglosy, wiec snow powtorka poloenie glaskanie smyranie i tak chy ba z 5 razy przy ostatnim juz nie wytzrymaalam wziealm go na dol do mamy a on :-) , bo bbacie zobaczył padal sam ze zmeczenia ok 1 w nocy obudzil sie o 6 masakra :baffled: :baffled:
 
ja nie weim czy to zeby dzis znow zaczyna jazde nie moge go nawet do lozeczka przelozyc spi pierdolek ze mna dobre ze maz akurat ma nocki
 
U nas wczoraj nocka bomba poszla spac o 21, spala do 6 dostala cyca i spala do 9.30!:szok: :-) :-) W dzien tez spala 2 godzinki a teraz juz kima od 20!
Bez urazy, dziewczyny ale tej Tracy to ja za grosz nie wierze! Sama dzieci nie ma wiec jak moze innych pouczac jak sie nimi zajmowac?
Ja rozumiem, ze jest polozna z doswiadczeniem, ale to nie to samo!!:no:
 
Emcia- troche niedoinformowana jestes. Tracy Hogg ma dwie corki, zreszta czesto o nich w swojej ksiace (ksiazkach) wspomina. Polozna to ona jest, ale pracuje rowniez z dziecmi starszymi- opisuje wiele przypadkow dzieci dwu i 3 letnich.

Niestety nie mam tej ksiazki w wersji elektronicznej.
 
reklama
nie wiem jak wy to dziewczyny robicie ze maluszki zasypiaja same................
ja bym chciala eby zasypial mi chociaz na rekach bez cycusia ale on sie nie da przytulic ukolysac..............po prostu jest placz wrzask krzyk i z kazda minuta coraz gorzej
poczytam ta tracy
 
Do góry