reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sposoby na zasypianie

reklama
a wiecie co u nas pomaga? klade mala obok siebie albo na boczku albo na brzuszku i zaczynam masowac badz poprostu glaskac po pleckach-niecale 5 min i spi twardym snem...to samo jest w dzien...u nas skutkuje to w 100%
 
ha...u nas też działa głaskanie, tyle że w nocy jak się obudzi koza mała to też chce żeby ją głaskać nieustająco.
dzisiaj już przeszła samą siebie, od 4-ej do 7-ej budziła się co 20 min:-( :-(.gorąco jej raczej nie jest bo jest w śpiworku, ale bez skarpetek i śpioszków. zimno też raczej nie:-D
no i jest coraz gorzej..
może ona za długo Spi w dzień???? wczoraj spała raz godzinę, i po południu 2,5. może ją przetrzymywać w dzień??? już sama nie wiem.
 
kasia wydaje mi sie ze 3,5 godz w dzien to troche duzo:confused: ale z drugiej strony sa takie dziecie ktore spia w dzien po 3-4 godz i przesypiaja cale noce........ nasz 11 miesieczny sasiad spioszek :-D

Selinka w dzien spi ok 1,5-2 godz i w nocy od 19 do 7 oczywiscie z pobudkami ale coraz czesciej dwiema :happy:
chociaz dziesiejsza noc byla ciezka pobudki 3 i 2 kamienia :baffled: za to teraz spi juz 1.15 min
 
nasz mały spi ok 3-4 godzin w ciągu dnia - podzielonych na dwie drzemki; sporadycznie zdarzyło się,że nie spał w ciągu dnia ale wtedy wieczorem był już maksymalnie marudny i padał na pyszczek po kąpieli; drzemki być muszą ;-) a w nocy śpi od 20-20.30 do 6.30-7.00
 
u nas od wczoraj Kuba nie chce sapć już dwa razy dziennie - redukuje sobie chyba spanko a jedną drzemkę :-(

a ja tak lubiałam te dwa spanka - miałam idealny plan dnia a teraz znów trzeba będzie się przeorganizowac
 
jak czytam Wasze posty, to zaczynam się martwić...

moja Agata śpi bardzo dużo w dzień

budzi się przed 7 i śpi do 9, potem od 112-14 i ok. 16:30-18/19, chodzi spać ok. 20

już mi niania zwróciła raz uwagę, że może Agatka jest chora... ale ona zawsze dużo spała i teraz to już sama nie wiem co myśleć...
 
Osinko tylko sie cieszyc ze mala lubi tyle spac ;-) bo rzeczywiscie niewyspane dziecko jest marudne a my to dobrze znamy:sick:
 
U nas znowu nocka z pobudką. Jedną na szczęście tylko.
Ale cyrk z wieczornym pójściem spać.
A w ciągu dnia też. I z dwóch drzemek robi się jedna.
 
reklama
Do góry