reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sposoby na zasypianie

reklama
A u nas roznie z tym spaniem :dry:

w dzien czasami ok 11 1,5-2 godz spanko i do wieczora nic, albo ok 11 30 min pierwsze spanko i ok 15 1-1,5 godz drugie spanko

nocki sie poprawily :-) Selinka coraz mniej sie budzi, chociaz bywaja jeszcze gorsze nocki :eek: ale mam nadzieje ze z wiekiem bedzie roraz lepiej :happy:
 
Ja od dwóch dni usypiam Karolę w łóżeczku... Tzn. na noc zasypia w łóżeczku.

A ja nad nią z bezsilnością odmawiałam... różaniec.
Wczoraj wyła 20 minut (sąsiedzi byli wstrząśnieci :tak::tak:), a dziś popłakiwała tylko koło 5 minut...

Z nocką było tak, że jak się budziła, dawałam jej cyca... Jakoś nie umiałam inaczej... :confused:
 
T. Hogg twierdzi, że jak dziecko się wyśpi w dzień, to w nocy na bank będzie się budzić. To może nasze dzieciaczki sygnalizuja nam, że juz im ta jedna drzemka wystarcza?:happy:
 
Kinga ostatnio śpi przeważnie tylko raz około południa, potem nie da się położyć. Jak tylko położę ją na łóżku, daję smoczek, to ona od razu mi go oddaje i zaczyna gadać, gestykulować i schodzi z łóżka.No i koniec popołudniowej drzemki. W zamian za to "pada" po 19. i śpi co najmniej do 7.00 ( dziś spała do 8.00). A w nocy budzi się tylko raz na herbatkę:-)
 
Mateusz spi teraz dwa lub trzy razy w dzień. dzisiaj np wstał o 6.30, przed południem spał 2 h i 10 minut i jeszcze popołudniu spalismy razem:-) godzinkę. Nocki nie są złe, ale ostatnio wychodza nowe zębole więc są jakies pobudki
 
Mateusz od dwóch miesięcy śpi raz w dzień, około południa godzinę lub dwie. Idzie spać około 20.00 i śpi do 6.00 niestety dalej z pobudkami nocnymi na cyca :eek:
Pozdrawiam
 
Majka najczesciej spi dwa razy dziennie po 1,5 godzinie,aczkolwiek czasami to tylko jeden raz albo dwa razy ale na krocej.A w nocy,no coz,nadal sie budzi na herbatke(baaardzo rozrzedzona),ale Majka ostatnio poszla na "samoobsluge" i sama bierze butelke jak sie obudzi(butelke trzymam miedzy moja a B poduszka na naszym lozku tak zeby Majka mogla sobie ja wziasc kiedy bedzie miala na to ochote)Nie wiem czy robie dobrze czy nie,ale potrzebuje sie wysypiac.Poza tym zasypia przy butli z mlekiem i wiem ze to jest nieprawidlowo ,ale sobie dalam jeszcze troche czasu.
 
reklama
u nas w dzien dwa spania i to bardzo dlugie w sumie nawet i 5h a noce przesypiane lub z jedna pobudka na wode. :-)
 
Do góry