reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkania aktywnych mam - Łódź

Ja poprosze następne spotkanie bliżej Aleksandrowa - po drugiej stronie Łodzi, lub nawet w Aleksandrowie. Tutaj tez są fajne sale zabaw, kawiarnie, kluby malucha. Zapraszamy BB i J&J do Aleksa! Myśle, ze dziewczyny z Teofilowa, Bałut, Radogoszcza też się skuszą.
Oglądam zdjęcia ze spotkania, fajnie się bawiłyście.
 
reklama
a w ogóle nas nie było bo dopiero dzisiaj zauważyłam że takie spotkanie było :/ zresztą i tak bym nie dała rady bo w tych godzinach w tygodniu to ja mam pracę :(
 
Ostatnia edycja:
jest mi bardzo przykro i wstyd że nie przyszłam...
od rana pediatra stwierdziła, że mała ma katarek i przed szczepieniem lepiej żeby nie szwędać się nigdzie :(
 
Witajcie Drogie Mamy i przyszłe Mamy!
Zapraszam Was do wspólnych pogaduch i warsztatów rozwojowych. Spotykamy się w eduMAMIE Strefie Świadomych Rodziców na Rewolucji 4. W grupach "Brzuszkowych" przygotowujemy się psychicznie i fizycznie do aktywnego porodu, ćwiczymy jogę, wspieramy wzajemnie, spotykamy z lekarzem, położną, psychologiem, uczymy się oddychać i relaksować. W grupach dla Mam wracamy do formy po porodzie, chustujemy, pijemy herbatkę, wymieniamy doświadczeniami, śmiejemy się i marudzimy, uczymy się masować nasze Szkraby. Na miejscu jest przewijak, podgrzewacze do butelek, kącik do karmienia i przede wszystkim naprawdę domowa przyjazna atmosfera:happy:
Pozdrawiam mocniutko i do zobaczenia:-)
 
Dopiero teraz trafiłam na ten wątek...:-(. Następnym razem, jeśli tylko będzie to możliwe, dołączymy z M.:tak:
Też jestem ZA lokalizacją bliżej Radogoszcza/Bałut:-).
 
reklama
możecie się też same skrzykiwać. Zalogujcie się na portalu Aktywne mamy.
Jak to zrobić znajdziecie w ogłoszeniu tego działu.
A Grupa łódzka już istnieje :tak:
 
Do góry