reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkania aktywnych mam - Łódź

wątek coś umarł - a ja bym się chętnie spotkała z jakimiś łódzkimi cięzarówkami. Są jakieś chętne wymienic się doświadczeniami?
 
reklama
witajcie,
zapraszam na spotkanie, na którym porozmawiamy o porodzie w pozytywnej i wzmacniającej atmosferze.

Doula tajemnicze słowo, bedziecie miały Panie okazję dowiedzieć sie kim jest doula i w czym może Wam przyszłym Mamom pomóc,
Link do: Spotkanie z doulą " O porodzie-Pozytywnie"

szczegóły:

Spotkanie: "Pozytywnie o porodzie"

Jest to spotkanie skierowane do kobiet w ciąży i planujących macierzyństwo:
Porozmawiamy o:
- zagubieniu i lęku przed porodem
-zmierzymy się z tematem bólu porodowego
- postaramy się o pozytywne nastawienie do porodu naturalnego
- zapewnimy zrozumienie oraz wsparcie

Uczestniczki w przyjaznej i intymnej atmosferze bedą możliwość dzielenia się swoimi przemyśleniami, odczuciami i wiedzą. Z mitami i negatywnymi stwierdzeniami na temat porodu zmierzymy sie przez elementy pracy z grupą

czas ok 2 godzin
inwestycja: 20 zl
wymagana rezerwacja:
tel: 42 684 24 02
Masz pytania, kontakt do douli: 781811781, mrs.warszewska@gmail.com

do zabrania ze sobą: zabierz miękki szal lub chustkę, wybierz sie do nas w wygodnym ubraniu.





Prowadząca:
Mariola Warszewska, doula*, mama 12 letniej Rozalki.
Doula od roku, mam doświadczenia w pomocy kobietom po porodzie.
Moja doulowa misja to dobre narodziny jako pierwszy, wielki dar dla przychodzącego na świat dziecka od jego świadomej i zrelaksowanej mamy. Książka "Narodziny bez przemocy" ( Frederick Leboyer)- wywarła ogromny wpływ na moją świadomość jako kobiety i matki.
Ziarno świadomości o podmiotowości rodzącego się dziecka zaowocowało chęcią pomocy kobietom w dobrych narodzinach ich dzieci, dlatego zostałam doulą.
Cały czas się uczę, zgłębiam wschodnie techniki relaksacyjne, pracę z oddechem, niefarmakologiczne metody łagodzenia bóu i dyskomfortu podczas porodu, odkrywam masaż shiatsu, tajski, rebozo, shantala.

*Doula to kobieta doświadczona, wspierajaca kobiety podczas ciąży, porodu i połogu.
Doradza, wspiera, pomaga, aby czas wokół porodu oraz on sam stał się dla mamy i dziecka dobrym przeżyciem.
 
Do góry