reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkania aktywnych mam - Olsztyn

Lista na warsztaty:
1. sunnynicegirl + dzidzius 1 mc
2. nata001 + dzidzius 2 mce
3. YoungLady

sunny nice lady :) nie posiadanie dziecka ( jeszcze ;) ) nie jest przeszkoda. Możesz wziąć koleżanki.
Nasze spotkanie jestw portalu aktywnemamy.pl proszę byście się tam dopisały ( jak się zalogowac jest w ogłoszeniu na górze waszego działu)

http://aktywnemamy.pl/meeting,squad,18600.html
 
reklama
och ja coś nie mogę się zalogować na tej stronie aktywnych mam... login i hasło powinno być takie samo jak z forum prawda... eh... może jutro się uda dziś nie mam sił nad tym ślęczeć...
 
A czy w ustawieniach w swoim profilu zaznaczyłaś, że chcesz dołaczyć?
 
eh... niestety nie mam pojęcia co mam zrobic, żeby się zalogować na aktywnych mamach, chciałam zarejestrować się jeszcze raz ale już na ten sam login nie mogę... a moje hasło nie chce zadziałać. I nie mam pojęcia gdzie miałabym chcieć dołączyć do grupy tu mogę wybrać jedynie grupy z forum baby boom, a tam nie mogę nic zrobić puki się nie zaloguję... błędne koło...
 
Byłoby fajnie gdyby się zarejestrowała.

1. sunnynicegirl + dzidzius 1 mc
2. nata001 + dzidzius 2 mce
3. YoungLady
4. Koleżanka YL
 
reklama
1. sunnynicegirl + dzidzius 1 mc
2. nata001 + dzidzius 2 mce
3. YoungLady
4. Koleżanka YL
5. Gabi z 5 latkiem i roczniaczką

Gabi, dopisuję Cię i proszę byś się wpisała w portalu AktywneMamy.pl

Aktywnemamy.pl
 
Do góry