reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkania aktywnych mam - Olsztyn

reklama
chciałam się spytać czy mogę zabrać ze sobą dwie znajome? Jedna z brzuszkiem druga z synkiem 4,5 miesiąca?
 
oczywiście, dopisuję do tej listy roboczej a je proprosze o dołaczenie do spotkania w portalu aktywnemamy.pl


1. sunnynicegirl + dzidzius 1 mc
2. nata001 + dzidzius 2 mce
3. YoungLady
4. Koleżanka YL
5. Gabi z 5 latkiem i roczniaczką
6. Koleżanka ( buszkowa)
7. koleżanka z synkeim 4 ,5 miesiąca
 
Przepraszam,ale ja chyba nie dam rady:zawstydzona/y: Rezygnuję,bo weekend bardzo zajęty mam,nie mogę na sto procent obiecać,że dotrę.:sorry2:Ale następnym razem się postaram;-):tak:
Z tematów to myślę,że fajnie było by pogadać z doradcą laktacyjnym,rehabilitantem,logopedą,bo jednak sporo młodych mam potrzebuje porady w tym zakresie.Jakieś kontakty mogę podać.Wyrób biżuterii to chyba tak bardziej dla przedszkolaków;-):-p
Pozdrawiam i życzę fajnego spotkania:-)
 
Z tematów to myślę,że fajnie było by pogadać z doradcą laktacyjnym,rehabilitantem,logopedą,bo jednak sporo młodych mam potrzebuje porady w tym zakresie.Jakieś kontakty mogę podać.Wyrób biżuterii to chyba tak bardziej dla przedszkolaków;-)

***************************

no tak, tylko z logopedą spotkanie już było, wsparcia rehabilitanta nie każda potrzebuje, porad laktacyjnych też (choćby ze względu na wiek dzieci):) a kawa, i artystyczna dłubanina w świetnym towarzystwie jest cóż, najzwyczajniej w świecie odprężająca:)

(chyba, że pisząc "dla przedszkolaków" miałaś na myśli mamy dzieci w wieku przedszkolnym)

p.s. jaka jest ostateczna lista uczestniczek? czy ta na BB pokrywa się z "Aktywnymi mamami"?
 
p.s. jaka jest ostateczna lista uczestniczek? czy ta na BB pokrywa się z "Aktywnymi mamami"?

listy się pokrywają.
Od kolejnego spotkania zapisywać się będzie można wyłącznie w Aktywnemamy.pl a na BB najwyżej dogadywać szczegóły gdyby była taka konieczność.


1. sunnynicegirl + dzidzius 1 mc
2. nata001 + dzidzius 2 mce
3. YoungLady
4. Koleżanka YL
5. Koleżanka ( buszkowa)
6.. koleżanka z synkiem 4 ,5 miesiąca

i proszę o fotorelacje :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
listy się pokrywają.
Od kolejnego spotkania zapisywać się będzie można wyłącznie w Aktywnemamy.pl a na BB najwyżej dogadywać szczegóły gdyby była taka konieczność.


1. sunnynicegirl + dzidzius 1 mc
2. nata001 + dzidzius 2 mce
3. YoungLady
4. Koleżanka YL
5. Koleżanka ( buszkowa)
6.. koleżanka z synkiem 4 ,5 miesiąca

i proszę o fotorelacje :-)

jeszcze ja, kasiacici:)
 
Do góry