reklama

Spotkania aktywnych mam - Trójmiasto

Temat na forum 'Trójmiasto' rozpoczęty przez Bestyja :P, 10 Marzec 2010.

1. Bestyja :P

Bestyja :P Administrator Członek załogi

Witajcie,
    wspólnie z naszym partnerem firmą Johnson & Johnson , organizujemy projekt mający ułatwić mamom z rodzinami, spotykanie się z koleżankami z forum jednocześnie dowiadując się interesujących czy pożytecznych rzeczy.

Chcielibyśmy by każde spotkanie miało temat Was interesujący. Podpowiedzi mile widziane. Jeśli będzie to w naszych możliwościach postaramy sie takie spotkanie dla Was zorganizować .

Wykłady będą zamykały się w 15-30 minutach. Mogą trwać dłużej jeśli temat wam podpasuje i bedziecie miały do prowadzącej osoby pytania.
    Nie chcemy jednak byście na takim spotkaniu nie miały później czasu na swobodne babskie ploteczki a szacujemy ,że spotkania -szczególnie te z młodszymi dziećmi - trwają przeciętnie 2-3h.

Przewidujemy także warsztaty np "chustowanie" , "joga - także z dziećmi" , może cos bardziej artystycznego jak "decoupage".
    Tego typu warsztaty będą dłuższe około 1-2h. Bedziemy się starali również zapewnić kogoś do opieki , podczas spotkań angażujacych bardziej mamy niż maluszki. Mile widziani sa tatusiowie oraz osoby, które jeszcze nie piszą na naszym forum.

Na spotkaniach może się pojawić ktoś z administracji babyboom.pl oraz J&J

Za udział nie płacicie, nikt nie będzie też zmuszał was do zakupu czegokolwiek.

Spotkania w zależności od tematu będą sie odbywały w szkołach rodzenia, salach zabaw i innych przyjaznych miejscach.

Byłoby nam miło gdybyście po spotkaniu zechcieli zamieścić krótką relację , może z kilkoma zdjęciami w specjalnym portalu , który uruchomi J&J.

Przemyślcie proszę czy tego typu spotkania Wam odpowiada , jeśli tak potwierdzcie chęc wzięcia w nim udziału.

Pierwsze terminy wyznaczamy na już :biggrin2: czyli marzec.

Gdy się bedziecie wpisywać proszę zaznaczcie czy bedziecie z dziećmi ( w jakim wieku ) i mężami ( wiek męża nie jest konieczny ;-) )

Jeśli któraś z Was byłaby chetna koordynować spotkanie w Waszym miescie proszę o info na PW.

Pozdrawiam

Ostatnia edycja: 10 Marzec 2010
  2. karolinkare

karolinkare Fanka BB :)

witam, super pomysł... a czy przyszłe mamusie tez moglyby się pojawiać na takim spotkaniu?

3. reklama
  4. Bestyja :P

jak najbardziej i przyszłe mamusie i staraczki :tak:

5. karolinkare

karolinkare Fanka BB :)

no to ja bym była chętna :)

6. Izabelinda

Izabelinda Mama Dominisia i Patrysi

Ja też się na to z miłą chęcią piszę i służę obsługą fotoreporterską.

W zależności od dnia tygodnia pojawię się albo z córeczką (2 latka) albo z córeczką plus syn (10 lat). I raczej bez męża - baaardzo zapracowany.

7. Marciaag

Marciaag Styczniowa mama Oliwi

Wpisuję z się z 14 miesięczną Oliwką :)

8. mirabelka73

mirabelka73 Październikowe mamy'08

zgłaszam chęć na udział w spotkaniu :-)
    z córeczką 17-miesięczną

9. kasia_z

kasia_z Grudniówka 06 Wrzesniowe mamy'08

Ja chętnie też się piszę - albo z młodszym - 1,5 roku, albo starszym 3 lata, albo dwójką :-)
    Co do męża, to on pewnie tylko w weekendy.

10. reklama
  11. Martynka1987

Martynka1987 Mama Rafałka i Roksanki!!

To ja się tez wstępnie zapisze z synkiem niecałe 1,5 roku :-) Raczej bez męża...

12. Bestyja :P

świetnie , dzięki za zgłoszenia. Damy wam znac o miejscu i temacie jak tylko wszystko bedzie dograne.

Poleć forum