reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkania aktywnych mam - Trójmiasto

reklama
bywają.. czekamy na info o kolejnym:) bo ja też bardzo chętnie znów przyjdę!!
 
chyba temat troszke ucichł, zajżałam na portal aktywnych mam ale z trójmiasta jeszcze nikt nie założył grupy więc może ja się skuszę i zaproszę wszystkie mamy z trójmiasta, tylko mam problem z założeniem grupy bo coś nie chce się założyć na ich stronie jakiś błąd może później spróbuje, gdyby jednak mi się udało to oczywiście zapraszam:-)
 
no nieźle a ja na stronie szukałam trójmiasta i nie znalazłam, więc myślę założę, a teraz wchodzę na stronę a tu trójmiasto na głównej:-)
a tak w ogóle to ja się w lutym zapisałam na spotkanie bo byłam miesiąc przed terminem i napisałam ze jak nie urodzę to będę a tu zonk i 3 dni później urodziłam więc nawet nie zdążyłam powiedzieć że mnie nie będzie
 
Ostatnia edycja:
sklep mama i ja polecam zajęcia różne najlepiej zadzwoń i się dopytaj, fitness dla mam w ciąży, zajęcia dla ma z maluszkami, masaż niemowlęcy, i wiele innych ciekawych zajęć
 
reklama
Wiecie co w Zdrowy Profil w Gdańsku ruszają teraz naprawdę ciekawe zajęcia – salsa w chustach. Super sprawa, bo kochałam zumbę przed ciążą, ale na razie muszę sobie odpuścić. Pytałam o cennik to pierwsze zajęcia są darmowe, a kolejne 20 zł dla ciężarnych, a 45 zł dla mam z dziećmi. Są też karnety (160 zł i 210 zł). Któraś byłaby chętna? Razem raźniej J
 
Do góry