reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkania aktywnych mam - Trójmiasto

1.yoleczka+ corcia Zuzie 2 latka i 7 miesiecy
2.kasia_z z synkiem 1 rok 8 m-cy.
3.dziunka24 z dziewczynami 5 mcy i 5 lat
4.KasiaR
5 i 6 emkajot z mężem i synkiem 11 miesięcy
7. Ela z 2 letnia Oliwka
 
reklama
tAK i nie zaluje, bylo przesympatycznie, dzieciaczki pod dobra opieka, kawcia ciasteczko i co najwazniejsze wiele ciekawych informacji dotyczacych wspierania dzieci w rozwoju. Panie prowadzace sa sympatyczne. Ela z Olivka i oczywiscie ja z Zuzia piszemy sie na kolejne spotkania jesli tylko beda we wtorki lub czwartki :) Pozdrawiamy
Szkoda dziuńko :(

Mam nadzieję ,że pozostałe mamy dotarły i babcie też :)
 
Bardzo dziękujemy za miłe słowa :-)

Pozdrawiamy i życzymy duuuuuuuuuuuuuuużo sukcesów wychowawczych oraz inspiracji do twórczych zabaw z maluszkami!
 
Witajcie ponownie,
mam prośbę o informacje kto był na spotkaniu a nie mógł dołączyć do niego w Aktywnych mamach?
Zależy nam na tym by ilość osób w portalu AktywneMamy.pl pokrywała się z rzeczywistą ilością użytkowniczek.

Na kolejne spotkania będzie się można zapisywać wyłącznie przez portal Aktywnych Mam.
 
Ja próbowałam się zarejestrować na aktywnemamy.pl - nie udało mi się, wysłałam list do administratora, bez odzewu. wyskakuje komunikat, że mam nieprawidłowy format adresu e-mail. Więc mimo, że byłam na spotkaniu to nie mogę dołączyć...
 
Kasiu a logowałas się wg instrukcji??

1) zalogować się i wejść w panel kontrolny waszego konta na babyboom.pl ( znajduje się na ciemnozielonym pasku na górze strony)
2) Wejść w Moje ustawienia > Edytuj swój profil
3) W profilu na samym dole strony zaznaczyć TAK obok hasła "AktywneMamy.pl" i kliknąć "zapisz zmiany"
4) Wejść na stronę Aktywnemamy.pl i zalogować się tym samym loginem i hasłem , które jest przez was używane na babyboom.pl
 
reklama
Dzięki za informację Bestyja! Właśnie tej instrukcji mi brakowało. :-) Więc udało się i jestem zarejestrowana.
 
Do góry