reklama

Spotkania Aktywnych Mam w Katowicach

Temat na forum 'Śląsk' rozpoczęty przez Moniqa, 8 Marzec 2010.

1. Moniqa

Moniqa i moje dwie połówki :)

Witam wszystkie mamuśki :-)

Organizowane jest (z pomoca AdministracjiBB;-)) spotkanie w Katowicach dla BBmamuś :-)

Wszystkie chetne mamuśki serdecznie zapraszam !!! :tak:

co do szczegółów ... ja proponuje 27.03.2010 r. :tak:

poki co zapraszam na dopisywanie sie do listy - oczywiscie mam nadzieje ze bedzie dłuuuuga :-)

EDIT: a to wiecej szczegółów:
    drogie Panie , podaję więcej informacji.

Firma J&J stała się partnerem babyboom.pl i to ona będzie wspomagała większość przedstawionych poniżej projektów.

Na chwilę obecną do dat wyznaczonych przez Was postarmy się dopasować wynajęcie lokali. Najprawdopodobniej będą to szkoły rodzenia.Niestety może się okazać tak,że bedziemy musiały zasugerować Wam inną datę gdyby się okazało,że miejsce w wybranym przez Was terminie jest już zajęte.

Chcielibyśmy też by spotkania miały jakiś temat , myśl przewodnią.
    Pierwsze spotkania, na które się właśnie umawiacie, najprawdopodobniej będą przybliżały zagadnienie masażu niekoniecznie tylko niemowląt, może też starszych dzieci czy dorosłych.

Prelekcje, zakładamy, będą zamykały się w 15-30 minutach. Mogą trwać dłużej jeśli temat wam podpasuje i bedziecie miały do prowadzącej osoby pytania.
    Nie chcemy jednak byście na takim spotkaniu nie miały później czasu na swobodne babskie ploteczki a szacujemy ,że spotkania -szczególnie te z młodszymi dziećmi - trwają przeciętnie 2-3h.

Przewidujemy także warsztaty np "chustowiązanie" , "joga - także z dziećmi" , może cos bardziej artystycznego jak "decoupage".
    Tego typu warsztaty będą dłuższe około 1-2h. Bedziemy się starali również zapewnić kogoś do opieki , szczególnie podczas spotkań angażujacych bardziej mamy niż maluszki.
    Na spotkaniach może się pojawić ktoś z babyboom.pl oraz J&J

Lista uczestniczek spotkania:
    Piwonia_2 + 3 dzieciaczków i mąż :)
    mitemil
    deli80 + córeczka :)
    Joaśka
    tami_dj + synuś i ciocia synusia :] (jeszcze nie na 100% ;))
    basia1807 + 2 dzieciaczków i mąż :)
    blubery
    Moniqa + synalek (i może mąż ;) )
    Anniaa
    jakubka + synuś (i może mąż ;))
    Asiowo + 2 dzieciaczków i mąż :)

Ostatnia edycja: 16 Marzec 2010
  2. tami_dj

tami_dj mama Błażeja i Michała

Witam
    Jeżeli tylko zdrówko dopisze i termin też to jestem chętna :)

3. reklama
  4. Piwonia_2

Piwonia_2 Fanka BB :)

o widze nawet Jaworzniankę,super
    mi tez jak na razie termin odpowiada,byle zdrówko dopisało

5. mitemil

mitemil spełniona żona i mama

Termin jak najbardziej mi pasuje, chorować nie planuje ;-)

6. deli80

deli80 mama Oliwii i Maksymilian

Mi oczywiście tez :-)

7. tami_dj

To ja dziewczyny odpadam, mam 27,03 spotkanie i nauki przed Chrztem, może macie wolny jakiś inny termin??? Może po Świętach ?? Zastanówcie się , czekam na decyzje,

8. Piwonia_2

Piwonia_2 Fanka BB :)

czyżbys w świeta chrzciła?? i juz wiesz o naukach
    kurde a ja nic niewiem o nich
    a co do spotkania to napewno nie bedzie późnym popołudniem ,wiec moze sie uda wszystko pogodzić

9. Joaśka

Joaśka Jagodowa mama Polki

To ja wstępnie też sie pisze na to spotkanie.
    a tak w ogóle, to w jakich godzinach planujecie sie spotkać?
    Wszystko zależy od grafiku pracy męża (bo mi samochód weźmie).
    No chyba, że spotkanie byłoby gdzieś w okolicach dworca, to ja moge wtedy dojechać pociągiem lub autobusem

10. reklama
  11. Bestyja :P

Bestyja :P Administrator Członek załogi

drogie Panie , podaję więcej informacji.

Firma J&J stała się partnerem babyboom.pl i to ona będzie wspomagała większość przedstawionych poniżej projektów.

Na chwilę obecną do dat wyznaczonych przez Was postarmy się dopasować wynajęcie lokali. Najprawdopodobniej będą to szkoły rodzenia.Niestety może się okazać tak,że bedziemy musiały zasugerować Wam inną datę gdyby się okazało,że miejsce w wybranym przez Was terminie jest już zajęte.

Chcielibyśmy też by spotkania miały jakiś temat , myśl przewodnią.
    Pierwsze spotkania, na które się właśnie umawiacie, najprawdopodobniej będą przybliżały zagadnienie masażu niekoniecznie tylko niemowląt, może też starszych dzieci czy dorosłych.

Prelekcje, zakładamy, będą zamykały się w 15-30 minutach. Mogą trwać dłużej jeśli temat wam podpasuje i bedziecie miały do prowadzącej osoby pytania.
    Nie chcemy jednak byście na takim spotkaniu nie miały później czasu na swobodne babskie ploteczki a szacujemy ,że spotkania -szczególnie te z młodszymi dziećmi - trwają przeciętnie 2-3h.

Przewidujemy także warsztaty np "chustowiązanie" , "joga - także z dziećmi" , może cos bardziej artystycznego jak "decoupage".
    Tego typu warsztaty będą dłuższe około 1-2h. Bedziemy się starali również zapewnić kogoś do opieki , szczególnie podczas spotkań angażujacych bardziej mamy niż maluszki.
    Na spotkaniach może się pojawić ktoś z babyboom.pl oraz J&J

Jesli macie jakieś sugestie , pytania albo pomysł na temat prelekcji czy warsztatów, piszcie.

12. tami_dj

Nauki przed chrztem mam koło 18,00 więc zobaczymy czy uda się wszytko pogodzić :)

Poleć forum