reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkania Aktywnych Mam w Katowicach

Dopiero doczytałam. Ja niedawno dołączyłam na aktywnemamy.pl i dopiero zaczynam się tam odnajdywać. Mam nadzieję, ze znajdę co trzeba :-)
 
reklama
hej ja trzy nie dawno zaczęłam się odnajdywać mam 7miesieczne dziecko morze nie jestem z katowi cy ale jakoś bym dotarła na to spotkanie pozdrawiam
 
Dajcie znać na którą się zapisałyście :tak:

Zapraszajcie koleżanki a i przypominam ,że ilość miejsce jest ograniczona.
 
Najdzielniejszym mamom z Katowic dziękuję za spotkanie:-) Jesteście niesamowite
 
Dziewczyny poproszę odwiedźcie wątek czułe chwile to coś na zasadzie konkursu, tylko w innej formie:)

Wraz z JOHNSON'S zapraszamy do nietypowego konkursu. Opisz w wątku momenty bliskości z maluszkiem. Wybrane prace zostaną opublikowane na stronie Johnson's baby a ich autorzy nagrodzeni zastawami kosmetyków
 
Ostatnia edycja:
reklama
JOGA DLA MAM Z DZIEĆMI w wieku 2-12 m.ż.

zaprasza Akademia Jogi i Terapii Ruchem w Katowicach

wtorki w godz. 11.00-12.00
Katowice, ul. Mickiewicza 29 (w budynku Stalexportu na 19. piętrze)

Opłata za pojedyncze zajęcia wynosi 30zł.
Zapisy i informacje pod nr tel. 602 301 411.

Zapraszamy mamy i niemowlaki już w najbliższy wtorek!

również zajęcia dla kobiet w ciąży - bardzo polecam!!!

a w najbliższym czasie
WYKŁAD O ROZWOJU MOWY UDZIECI


5 kwietnia (sobota)godz. 10.00-11.30
Katowice, ul. Chorzowska 7b (restauracjaStare i Nowe)


Prowadząca:Aleksandra Majchrowicz- pedagog, logopeda, neurologopeda, terapeuta Bowena, terapiikranio-sakralnej oraz terapii dogłębnej komórkowej. Pracuje zpacjentem dorosłym oraz dziećmi od urodzenia aż do wiekuszkolnego.


Powykładzie będzie czas na dyskusję – odpowiedzi na pytania.


Wstęp:30zł (płatność na miejscu)


Zapisy: tel. 602 301411 lub e-mail iza@gabinetaloha.pl
 
Do góry