reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkania Aktywnych Mam - Wrocław

reklama
witam ;] moglybyscie podac mi adres tego portalu - aktywne mamy? ;] wprawdzie termin mam na maj ale w wakacje moglabym z oskarem przyjsc ;]
 
Dziewczyny , wrzucę na aktywnych mamach w waszej grupie spotkanie marcowe z tymże datę muszę napisać dzisiejszą bo wstecznie nie da się spotkania wklepać.
Później administracja portalu umiejscowi ją odpowiednio w czasie. a wy się dołączajcie do niego.
 
Witajcie, wstępnie ustaliłam termin warsztatów z chustowania na 17.05 na 10.00 lub 16.30

Proszę o info kto jest zainteresowany i który termin godzinowy bardziej Wam pasuje.
 
Ja jestem chetna na chustowanie :) Termin jak najbardziej pasuje, a jesli chodzi o godzine to jest mi obojetne, dostosuje sie do reszty :)
 
Witajcie,
podaję terminy warsztatów z chustowania które prowadzić bedzie Pani Joasia.
CHUSTOWANIE - NOSZENIE DZIECI W CHUSTACH

miejsce : http://www.mamczascafe.pl/kontakt/kontakt/
17 maja 2010

grupa I dzieci w wieku 0-6/7 mcy ( od noworodków do dzieci siedzących) 10.00-12.00

grupa II dzieci 7mcy + , 12.30-14.30


Mamy miejsca dla 6 osób dorosłych w każdej grupie. Proszę wpisujcie się w odpowiednie grupy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry