reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkania Aktywnych Mam - Wrocław

aga221122

mama Jurandzika :))
Dołączył(a)
10 Lipiec 2008
Postów
2 690
Miasto
Wroclaw, Poland, Poland
Witam was serdecznie.
21 marca organizowane jest spotkanie mam z Wrocławia i okolic. Miejsca nie znam jeszcze. Zapraszam wszystkie mamy z dziećmi, same mamy i nie tylko z BB, ale możecie zabrać też swoje koleżanki które nie są związane z naszym forum.
Jeśli jesteście zainteresowane proszę o informację ile mam i ile dzieci. Ta informacja jest potrzebna do zorganizowania miejsca. Mam nadzieje, że będzie kilka mam chętnych.
 
reklama
A jesli jest sie chetnym to pisac tu czy bezposrednio do kogos.. chyba deklaracji nie trzeba bedzie skladac ? ;)
A tak serio to ja chetnie bym sie spotkala (czyt. wyrwala z domu) ;)
 
Coś o spotkaniu:

firma J&J wraz z BB organizują te spotkania. J&J wynajmie lokal na nasze spotkanie (najprawdopodobniej będą to szkoły rodzenia)

Na spotkaniach będziemy uczyć się wielu rzeczy. Na pierwszym spotkaniu dowiemy się coś na temat masażu niemowląt i starszych dzieci.

Prelekcje, zakładamy, będą zamykały się w 15-30 minutach. Mogą trwać dłużej jeśli temat wam podpasuje i bedziecie miały do prowadzącej osoby pytania.
Na spotkaniu będzie czas na swobodne babskie ploteczki a szacujemy ,że spotkania -szczególnie te z młodszymi dziećmi - trwają przeciętnie 2-3h.

Przewidujemy także warsztaty np "chustowiązanie" , "joga - także z dziećmi" , może cos bardziej artystycznego jak "decoupage".
Tego typu warsztaty będą dłuższe około 1-2h. Bedziemy się starali również zapewnić kogoś do opieki , szczególnie podczas spotkań angażujacych bardziej mamy niż maluszki.


Z opisu wydaje mi się, że spotkania będą fajne, ale tak naprawdę dowiemy się po pierwszym co i jak będzie.
 
reklama
Brzmi coraz ciekawiej :-D W związku z tym w jakim wieku powinny być dzieci i czy te spotkania mogły by się odbywać popołudniami?
 
Do góry