reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkania Aktywnych Mam - Wrocław

reklama
17 maja 2010

grupa I dzieci w wieku 0-6/7 mcy ( od noworodków do dzieci siedzących) 10.00-12.00
MisiaM + córcia 3 miesiące

grupa II dzieci 7mcy + , 12.30-14.30
Roxiak + synek 8 mcy
Mikada + Synek 11 mcy
 
Dzięki za wpis :-). Już się nie mogę doczekać poniedziałkowego spotkania,nigdy na takim nie byłam :-). Pozdrawiam
 
Witam,
czy ja też z moją znajomą możemy dopisac sie do listy??
ja z moim 3-miesięcznym bobasem
i moja przyjaciółka z 8-miesięcznym bejbikiem i prawie dorosłą 7letnia dzidzią ;-)
 
Witam, bardzo ciekawy pomysł i chętnie bym się zapisała z moją Julcią, ale jak na razie mieszkam w Warszawie...Na szczęście to tylko kwestia czasu i już niebawem się przeprowadzimy :)
 
grupa I dzieci w wieku 0-6/7 mcy ( od noworodków do dzieci siedzących) 10.00-12.00
MisiaM + córcia 3 miesiące
margolia + synek 3 miesiące
Małgorzata K + maluch

grupa II dzieci 7mcy + , 12.30-14.30
Roxiak + synek 8 mcy
Mikada + Synek 11 mcy
koleżanka margolii + 8 miesięczny bobas ( i 7 letnia córa)

Margolia dopisałam Ciebie i przyjaciółkę ale ze względu na wiek dzieci jesteście w innych grupach.
 
Dzieki, mam nadzieje ze nie utkniemy w korkach bo mamy cały wrocek do przejechania na spatkanie ;-)
 
grupa I dzieci w wieku 0-6/7 mcy ( od noworodków do dzieci siedzących) 10.00-12.00
MisiaM + córcia 3 miesiące
margolia + synek 3 miesiące
Małgorzata K + maluch
Agnieszka P + maluszek

grupa II dzieci 7mcy + , 12.30-14.30

Roxiak + synek 8 mcy
Mikada + Synek 11 mcy
koleżanka margolii + 8 miesięczny bobas ( i 7 letnia córa)
KamilaB + dzidziak
 
Ostatnia edycja:
Ja bym chciała, ale dziecko jeszcze w brzuszku... :-) Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będzie powtórka z tych warsztatów, bo bardzo bym chciała.

I taki malutki off-topic: Joasiu, po nieudanej próbie znalezienia sobie lekarza na NFZ wybrałam się prywatnie do tego, którego polecałaś na forum. Wielkie dzięki :*
 
reklama
Hej Dziewczynki
Nie było mnie tu kupę czasu... Ile zdążyło się dzieci urodzić, a jeszcze kilka w brzuszkach. Wszystkim gratuluję. U nas życie toczy sie pięknie, mała skończyła juz rok i coraz bardziej daje popalić. Ja jeszcze nie wróciłam do pracy, ale termin październikowy zbliza się wielkimi krokami...
Na razie pogoda kiepska, ale czekamy na ciepełko, żeby pogrzebać w piasku. Poza tym odskocznią i świetną zabawą są zajęcia muzyczne i rewelacyjne Zabawianki, na które jeździmy na drugi koniec miasta, bo jest tak fajnie, że jest to warte zachodu.
Postaram się zaglądać częściej, bo na razie załapałam się tylko na jedno spotkanie-we wrześniu ( to pierwsze, na którym byłysmy 3 ja, eedytka(jeszcze w ciąży i Marma:-)

p.s. a Biedronkowe chustowania polecam - dzięki niej nosiłam Alę w elastycznej przez 9 miesięcy, a teraz w ergonomiku, o pieluszkowaniu nie wspomnę, bo dzięi niej pieluszkujemy się naturalnie cały czas ( tzn. mieszanie;-))
 
Do góry