reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkania Aktywnych Mam z Opola i okolic

Bestyja :P

Administrator
Dołączył(a)
21 Wrzesień 2004
Postów
1 979
Witajcie,
wraz z portalem AktywneMamy.pl , firmą JohnsonBaby - BabyBoom chciałoby dla Was zorganizować spotkanie podczas, którego mogłybyście się spotkać a także wysłuchać wykładu bądź uczestniczyć w warsztacie ze specjalistą.
Potrzebujemy tylko podpowiedzi jakie miejsce w waszym mieście jest przyjazne? Gdzie mają warunki dla rodziców z dzieciaczkami i czy macie namiary na sympatycznych specjalistów od których chciałybyście sie dowiedzieć kilku rzeczy.

W innych miastach, które objął program udało nam się zorganizować spotkania z psychologami, pedagogami, logopedami, fizjoterapeutami, przeprowadzić warsztaty pierwszej pomocy , z chustowania , stylizacji a nawet warsztaty z tworzenia biżuterii.

Oczywiście organizatorzy fundują takie spotkanie.

Czekam na podpowiedź bo wierze ,że razem uda nam się zorganizować świetne spotkanie.
 
reklama
Bestyja :-) nam juz od dawna chodzi po głowach takie spotkanie :-) niestety miejsca które sobie upatrzyłyśmy nie da sie wynająć :-(

jest kawiarnia Kofeinna na ul. Kościuszki, w której się nie pali, jest w sumie przyjazna dzieciom - jest kilka zabawek, jakiś zwierz na biegunach (nie wiem czy to kuń czy cuś ;-)) - problem w tym że nie wiem ile będzie chętnych... bo kawiarnia jest raczej mała...

co do tematów to mamy kilka propozycji:
1. chustowanie
2. projektowanie pokoików dla dzieci
3. psycholog dziecięcy
4. pierwsza pomoc...

na pierwsze 2 tematy wydładowców mamy :-)
 
Ostatnia edycja:
Na blogu Kofeiny byłam już.
Widziałam.
Może gdybyście znalazły wykładowcę to by się udało wynająć Kofeinę na 2-3 h ?

A jakaś sala zabaw?

Basen?
Bo może spotkanie na basenie pod opieką instruktora...mamy określony budżet ale może by się taki basenik w nim zmieścił?
 
Ostatnia edycja:
Bestyja ;-) dobrze ze się `za nas zabrałaś ;-) od maja się do tego spotkania przymierzamy i....

dzwoniłam do Kofeiny - Pani jutro do mnie oddzwoni i poda jaka byłaby cena wynajęcia sali (w tygodniu od ok. 16:00 - jeśli ma to być w weekend albo w innych godzinach to proszę krzyczeć!!!) na 2-3 godzinki :-)

co do basenu - byłoby fajnie w te upały ale odpadną co najmniej 2 dziewuszki z "żelaznej" grupy (czyli takie które na spotkanie przyjdą na bank ;-)) - chodzi o drogi moczowe i AZS...

sala zabaw - znam tylko Bajlandię ale też dawno tam nie byłam wiec... poza tym...czy dzieciaczki dadza mamom posłuchać jak będą widziały tyle atrakcji??? no i w wakacje sale zabaw są pełne....

OPOLANKI??? czy ja sama mam na ta impreze iść??? pisać mi tu co komu do głowy przychodzi!!!
 
w salach zabaw zawsze prosimy o zapewnienie opiekunki na czas wykładu dla tych dzieci, które chodzą a dla młodszych miejsc do "odłożenia" kocyki, maty, basen dmuchany.

EDIT: basen rzuciałam jako hasło - do tej pory nie było takich spotkań.
Teraz ze względu na upały mógłby być to dobry pomysł ale skoro są przeciwwskazania - nie ma problemu by zorganizować spotkanie tam gdzie Wam wygodnie.

Jak dla mnie mógłby być nawet park :-D i ktoś kto poprowadzilby warsztat angażujący mamy i dzieci. Np cwiczenia rodzinne.

taki kolejny pomysł ;-)
 
Ostatnia edycja:
hej
ja jestem za basenem :tak: ja w ogóle chciałabym z Patrykiem chodzić na basen dla takich maluszków, bo on uwielbia wodę;-) no ale jak rubi pisze, że nie każdy może to chyba nie powinnam być egoistką :no:
ja juz pisałam, że mogłabym zając się organizacja warsztatów na temat projektowania pokoi dla dzieci, ale to po wakacjach, ze względów czasowych :tak:
co do innych spotkań jestem chętna :tak: bajlandia to fajny pomysł jeśli będzie opiekunka.
A może psychologa dziecięcego na pierwszy raz ????
A spotkanie w bajlandii?????
 
Jest jeszcze Smocza Jama z tych dzieciecych sal jak mnie pamięc nie myli ... ja osobiscie w zyciu bym nie powierzyła opiekunce dziecka na basenie, ale to moja subiektywna opinia.

Warsztaty rodzinne na Wyspie Bolko, extra sprawa :tak:
 
Jeśli basen to wspólne pływanie mam i maluszków.
Jeśli wykład to na jego czas opiekunka do dzieci chodzacych.
 
No ja myslalam o basenie w sensie mamy sa w wodzie razem z dziecmi, a opiekunka to w sali zabaw ;-)
No to może cos postanowimy ;-) może psycholog dziecięcy na początek???? czy ma ktoś dostęp do kogoś takiego, bo dobra koleżanka mojego R jest psychologiem dziecięcym, nie wiem tylko czy on ma do niej numer bo dawno się nie widzieli :confused: ale w obecnych czasach pewnie nie trudno go zdobyc :tak:
Tylko co ja jej mam zaproponować :unsure:
 
reklama
Taki wspolny basen moze byc :tak: Tylko my najszybciej w sierpniu mozemy, bo obecnie na pneumokoki nieszczepiony jest syn.

Ja wam powiem szczerze, ze wolałabym aktywne spotkanie, aktywnych mam :).
 
Do góry