reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkania Aktywnych Mam z Opola i okolic

Ja mam instruktorkę do chustowiązania :tak:

jeśli chodzi o basen to my odpadamy.

o salach zabaw szczerze mówiąc nie pomyślałam, a przecież kilka jest w Opolu.
 
reklama
dziewczyny....może na początek tego psychologa...? Myślę tu głównie o anik... jej jest to teraz chyba bardzo potrzebne...

Aga :-) pogadaj z R...może złapie jakiś kontakt z tą koleżanką???
Bestyja :-) podpinam się pod pytanie Agnieszki - co można zaproponowac pani psycholog???
 
jak dla nas to fajne pomysły i basen i sala zabaw i pogaduchy z psychologiem tylko oczywiście z pomocą pań opiekunek bo ja przy Maćku za długo nie posiedzę :-)

niestety te upały wyłączyły mi aktywność myślową i na razie żadnego pomysłu na temat nie mam:szok:
 
jeśli chodzi o psychologa to można by pogadać na Niedziałkowskiego ale z tego co się orientuję to babki mają sezon urlopowy i chyba dopiero wrzesień by tutaj pasował tylko -no właśnie co psychologowi zaproponować??
 
psycholog jak najbardziej ok. Podpowiedzcie mi gdzie i czy macie kogoś kto jest/zna psychologa.

W jakim wieku są wasze dzieci i jaki temat Wam jest teraz najbardziej potrzebny?
Najczęściej wybierane były " Radzenie sobie z emocjami u dzieci: agresją, krzykiem" , " wspieranie rozwoju poprzez zabawę"
 
Bestyja :-) mamy dzicieczki w wieku:

2 x 3,5 miesiąca, 9 mies., 10 mies., 11 mies., 16 mies, 18 mies., 2 x 2 latka, 3 latka, 3,5 roku, 5 lat...

psycholog jes potrzebny głównie do 16 mies. panny ktorej urodzil sie braciszek i sobie z tym nie radzi....czyli temat o agresji i krzyku...

http://mppp.eopolszczyzna.pl/ pracuje tam pani Beata Kasprzyk - zajmuje sie małymi dziećmi ;-)
 
Ostatnia edycja:
OK, dzięki. To dzisiaj-jutro działam.
Czy inne dzieciaczki to też rodzeństwa?
Bo krzyki i agresja wynikające z pojawienia się młodszego w domu mają troszkę inne podłoże niz takie po prostu krzyki a chciałabym by temat był tak ułożony by każda z Was skorzystała.

i ile jest mamuś? czy mamy poszłyby z tatusiami, ewentualnie z innymi koleżankami?
 
Ostatnia edycja:
z koleżankami tak, z tatusiami może :tak:

temat o pojawieniu się rodzeństwa i nie radzeniu sobie z tym dziecka i o sposobach radzeniu sobie rodzica w tej sytuacji byłby fajny :tak:
 
sa 3 parki ;-) ale tylko w jednej ma to taki dramatyczny przebieg...jest tam najmniejsza roznica wieku...

mamuś się zbierze...nawet z 10 ;-) co do tatusiów - mój odpada...nie bedzie chciał przyjść a u dziewczyn jak to ja nie wiem...
koleżanki...tez nie wiem...

dziewczyny - pisać!!! ja lecę do alergologa ;-)
 
reklama
Do góry